Zobacz wÄ…tek - szczelnosc zaworow
NAS Analytics TAG

szczelnosc zaworow

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

szczelnosc zaworow

Postprzez PACIU1988 » 3/6/2012, 14:09

Witam skladam wlasnie yzf 750r 93 r i sprawdzalem glowice poniewaz kupilem motor w srobkach i kombinuje sprawdzilem glowice poprzez nalanie do komory wydechowych i ssacych paliwo i z 2 zaworow ssacych po paru minutach lekko sie poci i mam pytanie czy taka szczelnosc moze byc? doda ze chce moto zlozyc na ten sezon a na przyszly zrobic generalke. ale czy bezie gadac? czytalem ze nafta sie sprawdza ale takowej nie mialem a paliwo podejrzewam ma mniejsza gestosc od nafty i moze dlatego przelecialo ? dodam ze lekko sie spocilo. i jak ustawic rozzad ? mam serwisowke ale niewiem gdzie sa znaki na kolach zebatych rozadu ja mam po 1 kropce na zebatkach i niewem czy one maja sie zejsc czy jak? moze mi ktos opisac jak skorzystac z tych zdjec w serwisowce albo na korych sie wzrowoac. bo na forach pisza ze maja byc kreseczki ale umnie ich chyba niema albo zle patrze. pozdro i pomocy chlopaki ;p dzieki
PACIU1988
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8/5/2012, 17:59
Lokalizacja: Swarzędz


Postprzez Sumomoto » 3/6/2012, 15:18

Zastanów się najpierw, czy stać Cie na niezbyt tanie eksperymenty.
Może jakiś mechanik motocyklowy w okolicy Ci pomoże?
Z tekstu wynika, że cała Twoja wiedza to internet.
Sumomoto Motocykle Kraków
Avatar użytkownika
Sumomoto
Świeżak
 
Posty: 233
Dołączył(a): 24/2/2012, 14:13
Lokalizacja: Kraków


Postprzez komarcc » 3/6/2012, 17:53

Jak nie masz nafty to zalej ropą i zostaw najlepiej na noc, z rana nie powinno być nawet spocone.
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości




na górê