Zobacz wątek - Potrzebna pomoc: HONDA CBR F4 2000r.

Potrzebna pomoc: HONDA CBR F4 2000r.

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

Potrzebna pomoc: HONDA CBR F4 2000r.

Postprzez Stiopa » 26/5/2012, 20:12

Witam wszystkich
Potrzebuję pomocy. Zgubiłem kluczyk do mojej Hondy a że miałem HISSa to niestety nie jest to łatwy problem. Oddałem motor do serwisu w Czeladzi gość robi takie rzeczy ale tym razem mam problem a mianowicie po dorobieniu pestki mój motor dalej nie odpowiada, właściciel powiedział że sprawdził dorobił w ten sam sposób pestkę do innego motoru i tam działa, i teraz jest prośba czy jest ktoś na forum kto mógłby podjechać ze mną do Czeladzi aby sprawdzić czy u mnie jest w porządku antena czy może rzeczywiście antena jest walnięta to wtedy wiem co jest nie tak. Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc. Oczywiście zwracam za benzynę i stawiam dużą butelkę za pomoc.

Pozdrawiam Wojtas
Stiopa
Świeżak

Powrót do Motocykle