Zobacz wątek - [Sprzedam] Suzuki GSF 600 N BANDIT 2002

[Sprzedam] Suzuki GSF 600 N BANDIT 2002

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

[Sprzedam] Suzuki GSF 600 N BANDIT 2002

Postprzez Sopp » 22/5/2012, 15:48

Witajcie,

w związku z koniecznością zakupu auta podjąłem decyzję o sprzedaży mojego Bandita, być może ktoś z Was będzie zainteresowany.
Motocykl został wyprodukowany w 2002 roku, dwa lata temu sprowadzony do Polski z Anglii.
Aktualny przebieg 50 tys. km.
Trochę o technice: ok. 3000 km temu zrobiona regulacja zaworów oraz czyszczenie i synchronizacja gaźników.
Klocki hamulcowe oraz opona przednia wymienione odpowiednio 3000 km i 1000 km temu (EBC & Pirelli Diablo Strada), opona oczywiście nowa.
Przed snem zimowym motocykl dostał nowy olej z filtrem zaś w marcu br. nowy filtr powietrza, napęd przed połową naciągu, przyszłemu właścicielowi przyjdzie zapewne wymienić tylną oponę ponieważ zbliża się kres jej żywota.
Jeśli chodzi o akcesoria:
- wydech Carbon Can,
- tankpad PBC
- owiewka Puiga w kolorze czerwonym (aktualnie zdemontowana ponieważ bardziej odpowiada mi wygląd nakeda),
- dodatkowo dołożę pokrowiec oraz siatkę na zadupek Oxford.

Motocykl użytkowałem praktycznie tylko w weekendy z racji braku warunków do garażowania go w Warszawie, pozostały czas spędzał w garażu u rodziców, pod pokrowcem. Jestem raczej spokojnym kierowcą zatem oszczędziłem maszynie palenia gum oraz oraz jazdy na gumie, miał ze mną naprawdę dobrze.

Ciężko jest przekazać w takim ogłoszeniu wszystkie istotne informacje, w razie wątpliwości proszę o pytania.
Kontakt przez PW lub pod numerem tel. 505 558 138
Zdjęcia prześlę na maila.
CENA 7900 zł
Sopp
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl