Zobacz wÄ…tek - regeneracja walkow rozrzadu klr 250 czy warto
NAS Analytics TAG

regeneracja walkow rozrzadu klr 250 czy warto

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

regeneracja walkow rozrzadu klr 250 czy warto

Postprzez oldmotorsss » 15/5/2012, 22:20

witam
Moje moto jest wlasnie u mechanika w serwisie. wymiana rozrzadujednak jest problem zauwazyl ze mam na walku krzywki wyrobione i powiedzial ze bedzie stukal silnik i dlugo bedzie zchodzil z obrotow - z 1 i 2 mial racje, Lecz niemoge znalezc walkowdomojegomoto i znalazlem zaklad we wroclawiu zajmujacy sie regeneracja walkow i teraz pytanie czy po regeneracji walkow bedzie wszystko chodzilojaknalezy i co dla mnie najwazniejsze czy zywotnosc walkow po regeneracji jest spora czy tez po kilku km sie SKONCZA?
Pozdrawiam
oldmotorsss
Świeżak
 
Posty: 26
Dołączył(a): 16/7/2011, 22:17


Postprzez henio12323 » 15/5/2012, 22:30

ciezko powiedziec, do wyczynówek regenerowanie wałków to nieporozumienie, sypną sie momentalnie. w mniej wyzyłowanych sprzetach na pewno polata duzo dłuzej - jak długo ? ciezko powiedziec zalezy od tego jak sie jeździ jak dba o sprzęt od tego jak zakład to zregeneruje. starał bym sie poszukac uzywek ale jak na prawde nie ma to mimo wszystko wolał bym chyba jednak zregenerowac niz smigac na wytartych. u siebie w KTMie miałem wytarte wałki - po załozeniu nowych nie czuje żadnej róznicy, jedynie co to stare były chropowate i szybko " zjadły " by rolki które pracują na krzywkach
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez warzywek1 » 18/5/2012, 08:56

ja tez regenerowalem glowice do swojej klr we wrocku, dobry warsztat jest na torunskiej "CEZAR",honda tylko u nich robi.praca fachowa za rozsadne pieniadze.jesli dales tam to badz pewny ze dobrze Ci zrobia.pzdr
warzywek1
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 30/3/2012, 15:21
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê