Zobacz wÄ…tek - Akcja: Oznaczmy niebezpieczne miejsca!
NAS Analytics TAG

Akcja: Oznaczmy niebezpieczne miejsca!

O wszystkim
_________

Postprzez SuzukiMaster » 9/5/2012, 16:23

challenger_wawa napisał(a):Owszem, nie należy zap**** i tego też nie robię. Nie często 100 na godzine przekraczam bo wiem ile tu jest dziur. Ale nie o to chodzi. Chce oznaczyć miejsca których nie widać i które ciężko ominąć zauważając je w ostatniej chwili. Dobrze wiecie o czym myśle. Każdy zapewne zaliczył już tego typu niespodzianke.


Nie mówie że chce pomalować tylko warszawe, możemy pojechać do gdańska i na kacze doły jeśli trzeba. Rzecz jasna fajnie by było jakby w warszawie zawiązała się gruba warszawiaków w gdańsku gdańszczan itd.
(SuzukiMaster: pomyśl człowieku. nie chciałbyś kiedyś przyjechać do wawy i nie zabić sie na dziurze? Straszna stałaby Ci się krzywda jakbyś nam pomógł. Myśle że ja bym pomógł dla gdańska ale chyba nie warto. troche altruizmu.. :)


Mi tam Gdańsk wisi :D Nie z Gdańska jestem lecz z Wejherowa i powiem tobie że my tu u nas Dziur takich przez które można się zabić nie mamy tak więc mnie takowe akcje wiszą :D
A do Gdańska to jeżdżę rzadko bo nie mam po co :P jeśli chodzi o zap*** to tylko na obwodnicy lub autostradzie czasem na pewnych drogach które znam na pamięć .
Avatar użytkownika
SuzukiMaster
Świeżak
 
Posty: 205
Dołączył(a): 5/1/2012, 22:37
Lokalizacja: Wejherowo


Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na górê