Zobacz wątek - Mój Pierwszy motocykl. Honda vs yamaha
Advertisement
NAS Analytics TAG

Mój Pierwszy motocykl. Honda vs yamaha

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

honda Vs Yamaha

Yamaha
1
20%
Honda
4
80%
 
Liczba głosów : 5

Mój Pierwszy motocykl. Honda vs yamaha

Postprzez Nexus989 » 6/5/2012, 12:22

Siemka, właśnie zdaje na prawo jazdy kat.a1 jestem w połowie kursu, według mnie to już czas aby zastanowić się nad pierwszym motocyklem. Od razu mówię że interesuje mnie tylko rocznik 2012 ponieważ większość motorów do pojemności 125ccm wygląda dużo lepiej.
Biorę pod Uwagę szczególnie dwa motory:

Honde Cbr125r
yamaha YZF-125


Obecnie mam 16 Lat, ważę 68Kg i mam 174 cm wzrostu.
potrzebuję motoru aby dojechać do szkoły (jest to droga ekspresowa około 20 kilometrów).
Chciałbym się również dowiedzieć która z nich zbiera się szybciej, czy łatwo jest im rozpędzić się do 120 km/h. Która z nich ma większą moc, lepszy silnik. Pytam Was ponieważ sam nie znam się na silnikach ani innych tego typu rzeczach. Będzie to mój pierwszy pojazd dlatego chcę żeby był szybki i zwinny.



Proszę Abyście napisali również ile te cuda mogą maksymalnie wyciągnąć po zdjęciu blokady, pytam Was bo Pan u Dilera Hondy w Tychach próbował mnie przekonać że ten potwór Honda Cbr125r po zdjęciu blokady wyciąga 230 Km/h , według mnie jest to nie możliwe przy takim silniku, Pytam dlatego że chce zobaczyć czy ci ludzie mówią prawdę, ja nie jestem osobą która lubi szaleć.




w dziale 50, 125 masz omówione
zamykam
m.
Ostatnio edytowano 6/5/2012, 12:35 przez Nexus989, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Nexus989
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6/5/2012, 11:48
Lokalizacja: Czeladź


Postprzez pietrek7557 » 6/5/2012, 12:32

Kolego, problem nie lezy w motocyklu tylko w Tobie. Kompleksy mozna leczyc na szczescie. Pytasz o rade na temat moto mam kolegow? Sugerujesz sie opiniami jak bedziesz wygladal? Boisz sie krytyki? Bez obrazy, ale jesli ktos jest frajer, to zaden motocykl tego nie zmieni.

Co ja mam Ci powiedziec? Bierz ten ktory TOBIE sie podoba. A V max wszystkie 125 tki 4T maja podobne - 110 - 120 km/h. Jesli sciagniesz blokady z takiego motocykla, to wiedz ze to tak jakbys jezdzil bez prawa jazdy A1 - bo przekroczysz dozwolone 15 KM.
pietrek7557
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 21/5/2009, 10:57
Lokalizacja: Opole


Postprzez snupson » 6/5/2012, 12:41

Zawsze oponuję za Hondą w takich przypadkach lecz YZF ma coś więcej - wygląd. Wg. mnie cbr 125 w kwestii wizualnej to porażka dlatego głosuję za Yamahą.
snupson
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 5/5/2012, 13:08



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê