Zobacz wÄ…tek - Daytona 675
NAS Analytics TAG

Daytona 675

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Daytona 675

Postprzez Stanislav » 30/4/2012, 07:35

Witam,
Są tu jakieś osoby, które latają na tym moto, a jeździły też na innych sportach?
Możecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami?
Każda opinia na temat tego motocykla jest mile widziana.

Obiło mi się o uszy, że jest on wyjątkowo niewygodny, nawet jak na sporta, czy to prawda?
Jak jest z utrzymaniem takiego motocykla(drożej/taniej niż inne)?
Ceny części oscylują w normalnych granicach?

Będę wdzięczny za wszystkie za i przeciw odnośnie tego sprzętu.
Stanislav
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 9/8/2009, 08:56


Postprzez rosiboj » 30/4/2012, 08:06

Hmm nie ma wygodnych sportow wiec z ta wyjatkowoscia to troszke kontrowersyjne. Mialem okazje przejechac sie chwilke Daytona 675, bardzo zwinny i leciutki motocykl, co mi sie w nim bardzo podobalo to ten swiszczacy dzwiek silnika, elegancko wkreca sie na obroty. Utrzymanie kazdego uzywanego motocykla to czysta loteria wiec nastawiaj sie zawsze na drogo, jak dobrze trafisz to sie mile zaskoczysz ale przynajmniej nie rozczarujesz w razie wpadki o ktora nie latwo. Wszelkie inne rzeczy typu serwisy, spalania itd sa porownywalne wiec nie ma sie nad czym rozpisywac. Ogolnie bardzo sympatyczny sprzet, jest tylko jeden minus, ktos tutaj mial triumpka i o ile sa do niego serwisy to podobno pomocnoscia nie grzesza, moze kolega sie tu odezwie to powie ci cos wiecej na temat swoich wrazen z nimi. Ogolnie bardzo dobre motocykle
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?


Postprzez Cross88 » 30/4/2012, 09:11

Ja tak samo jestem strasznie ciekawy jak z ta wygodą. Podobno nowszy model jest wygodniejszy... Obecnie mam cbr f4 i jak smigalem na Chorwacje to mi się wygodnie jechało 12h w siodle dalem rade bez problemu. Za rok chciałem właśnie na daytone się przesiadać ale nie wiem czy da rade tym podróżować.
Avatar użytkownika
Cross88
Świeżak
 
Posty: 161
Dołączył(a): 3/6/2008, 18:44



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê