Zobacz wątek - [S] Derbi GPR REPLICA 50cc -> 2002r.

[S] Derbi GPR REPLICA 50cc -> 2002r.

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

[S] Derbi GPR REPLICA 50cc -> 2002r.

Postprzez NaGłodzie » 22/4/2012, 16:44

Witam !
Mam do sprzedania DERBI GPR REPLICA 50cc 2002r. Przebieg 13 tyś, motorower został odnowiony wizualnie ( tj. malowanie wszystkich plastików ( koszt około 450zł) ) dodatkowo wymieniane zostały płyny, przedni hamulec (koszt 54 zł). Motorek posiadam od 1 stycznia tego roku, sprzedaję, gdyż znalazłem okazję na większą pojemność. V-max jaki udało się osiągnąć to 105km/h, na prostej rozwija prędkości do 90/100 km/h. 6-cio biegowa skrzynia przez co moto jest bardzo zrywne :) Stan opon db, profil tylnej opony umożliwia już składanie się w zakręty. Posiadam do niego wszystkie papiery, jest zarejestrowany, opłacony, przegląd ważny do sierpnia tego roku ( koszt bodajże 50 zł ). Zdjęcia w poniższym linku nie przedstawiają jeszcze naklejek z napisem " DERBI " na bocznych plastikach , gdyż zdjęcia były robione jeszcze przed ich naklejeniem. Moto normalnie na gaźniku, te na wtrysku słyszałem, że bardzo awaryjne są ( taką wiadomość dostałem od mechanika Kingway'a więc ich "słowo " jest dla mnie niczym ;p gdyż pracyją tam "mechanikopodobni" , serdecznie niepolecam tego serwisu xd " To tyle co chciałem napisać. z moto jestem zadowolony, więcej info pod numerem gg : 605716, telefon (odpowiadam też na sms ) 607886304 , oraz email : nowoczesny123@o2.pl

CENA:3.400zł !

http://tablica.pl/oferta/derbi-gpr-repl ... 47199;r:;s:

EDIT.:
-Możliwy transport w niedalekiej okolicy ( za pobraniem opłaty ) ( Bielsko-Biała, Oświęcim, Żywiec, itp. )
NaGłodzie
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl