Zobacz wÄ…tek - Åšwietokrzyskie Centrum Motocyklowe...
Advertisement
NAS Analytics TAG

Åšwietokrzyskie Centrum Motocyklowe...

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Åšwietokrzyskie Centrum Motocyklowe...

Postprzez Åšcigacz » 21/4/2012, 07:41

Dyskusja na temat: Świetokrzyskie Centrum Motocyklowe Ostojów kolo Kielc
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Świetokrzyskie Centrum Motocyklowe Ostojów kolo Kielc
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 3/5/2012, 16:07

Bardzo miła i fachowa obsługa gorąco polecam współpraca z tymi Panami to czysta przyjemność ciesze się że trafiłem na tych ludzi tak długo szukałem maszyny i wreszcie trafiłem na tych luzdi. Polecam wszystkim którzy sa zainteresowani zakupem swojego marzenia <br><hr>gobi77
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 21/10/2013, 08:45

Totalna porażka... w sobotę byłem oglądać Yamaha Thundercat z 2001roku. Człowiek przez telefon zachwalał, wszystko powymieniane, w 100% sprawny, wygląd ma rocznego motocykla... Jednym słowem motocykl marzenie. W sobotę przyjechaliśmy go oglądać: lagi sztywne, prawie nie uginały się; brakuje kilku śrub w owiewkach, pęknięta szybka, pęknięta owiewka, poprzecierane owiewki, również od śrubokręta- były zdejmowane ze 100 razy;) dziurka w kanapie, napęd starczy może na 1 sezon. Motocykl ledwo zapalił, coś popierdzielone z czujnikiem opuszczonej nóżki- na jałowym biegu silnik gasł po opuszczeniu nóżki. Tłumik oryginalny ale wydawało się że za głośno chodzi- możliwe że był przerabiany. Ogumienie z 2001 roku- do wymiany. Cena 8700 PLN. Jak zapytaliśmy o nową cenę adekwatną do stanu zostaliśmy wręcz wypędzeni. Dla sprzedawcy to jest stan idealny, my się nie znamy na motocyklach i on traci czas. Tak więc przyjazd tam to strata czasu i pieniędzy. 150 km w jedną stronę + wypożyczenie przyczepki. Gdzie ta satysfakcja gwarantowana? Trzymajcie się z daleka od tego salonu/serwisu.<br><hr>Warszawiak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/10/2013, 08:00

Komentatorzy napisał(a):Totalna porażka... w sobotę byłem oglądać Yamaha Thundercat z 2001roku. Człowiek przez telefon zachwalał, wszystko powymieniane, w 100% sprawny, wygląd ma rocznego motocykla... Jednym słowem motocykl marzenie. W sobotę przyjechaliśmy go oglądać: lagi sztywne, prawie nie uginały się; brakuje kilku śrub w owiewkach, pęknięta szybka, pęknięta owiewka, poprzecierane owiewki, również od śrubokręta- były zdejmowane ze 100 razy;) dziurka w kanapie, napęd starczy może na 1 sezon. Motocykl ledwo zapalił, coś popierdzielone z czujnikiem opuszczonej nóżki- na jałowym biegu silnik gasł po opuszczeniu nóżki. Tłumik oryginalny ale wydawało się że za głośno chodzi- możliwe że był przerabiany. Ogumienie z 2001 roku- do wymiany. Cena 8700 PLN. Jak zapytaliśmy o nową cenę adekwatną do stanu zostaliśmy wręcz wypędzeni. Dla sprzedawcy to jest stan idealny, my się nie znamy na motocyklach i on traci czas. Tak więc przyjazd tam to strata czasu i pieniędzy. 150 km w jedną stronę + wypożyczenie przyczepki. Gdzie ta satysfakcja gwarantowana? Trzymajcie się z daleka od tego salonu/serwisu.<br><hr>Warszawiak<br>
Przejeżdżam obok tego komisu prawie codziennie i z ciekawości zajechałem zobaczyć ten motocykl. Sam kupowałem u nich moto i powiem że jetem zadowolony. Po obejrzeniu muszę stwierdzić że cie chyba trochę poniosło. Czego się spodziewałeś po prawie 13 letniej maszynie. Według mnie i mojej wiedzy motocykl naprawdę ładny a to co ty piszesz ma się nijak do stanu faktycznego. Porysowane owiewki GDZIE? Opony są z 2006 roku a nie 2001! Sprawdzałem. Połamane plastiki? Lagi się nie uginają? Brak śrubek w owiewkach? napęd może na jeden sezon. (mi starcza na półtora sezonu nowy) Całkiem zabawne. Chyba jesteś niewidomy (sory jeśli tak jest) To tylko podkreśla jakim fachowcem jesteś. Z drugiej strony nie dziwie się sprzedawcy że cię wyprosił. (jeżeli tak było) A odnosząc się do twojego komentarza to chyba nie udały się negocjacje i dlatego taki komentarz chandlarzyku.<br><hr>Stary Lis
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/10/2013, 17:25

Hornet 600 Nowy Targ. Z przyjemnościa musze pochwalić chłopaków ze Świętokrzyskiego Centrum Motocyklowego. Długo jeżdżąc i szukając motocykla traciłem już nadzieje że coś uda mi się znaleźć. Straciłem już sporo kasy na paliwo itp. Ogłoszenie o motocykl znalazłem w Krakowie postanowiłem zadzwonic i zapytać bo to niedaleko. Ku mojemu zaskoczeniu usłyszałem że motocykl znajduje się w Suchedniowie ale jak chce mogą mi go przywieżć na miejsce. Znudzony długim poszukiwaniem zdecydowałem sie. Po przyjeździe byłem miło zaskoczony, jednak zdecydowałem się na sprawdzenie motocykla w serwise który wydał pozytywna opinie. I tak Stałem sie posiadaczem ładnego egzemplarza. Jak będę zmieniał motocykl to już wiem gdzie się zgłośić. POZDRAWIAM <br><hr>Karol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/11/2013, 08:34

Duży plus. Dołączam sie do grupy zadowolonych klientów i musze pochwalić. Kupiłem u nich gsr z 2007 roku naprawde ładna maszyna jestem zadowolony. Obsługa na 5+ miła fachowa. Dodadkowo dostałem transport gratis. Oby takich Komisów było więcej. Pozdrawiam i czekam na pogodę żeby troche pośmigać.<br><hr>Kazik81
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/12/2013, 09:17

Porządny komis motocyklowy. Duzy wybór motocykli Mila obsługa. Musze szczerze pochwalić. Zamówiłem motocykl bo dostałem kontakt ze szkoły jazdy. Towar w 100% zaspokoił moje oczekiwania. Pozdrawiam i życze sukcesów.<br><hr>Paweł
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 19/12/2013, 20:27

Witam wszyskich. Kupiłem dzisiaj motocykl z tego komisu, w sumie to tak w ciemno bo nie znam się na motocyklach. Po dojechaniu do domu postanowiłem aby sprawdził go serwis który znajduje się w pobliżu mojego domu. Po sprawdzeniu okazało sie że to dobry wybór, mechanik powiedział ze moto jest wporządku i poza podstawowym serwisem typu olej filtry itp nic nie trzeba robić. Dlatego ciesze się że trafiłem do tego komisu bo w sumie troszke kasy juz przejeździłem. Polecam wszystkim którzy beda się wachać. TO PORZĄDNA FIRMA!!!! <br><hr>Jacek Gs 500
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/12/2013, 13:18

Zapeniam wszyskich że dzwoniąc to tej firmy nie usłuszycie przez telefon haseł typu NO, TAK, HALO ITP słów których urzywają typowi hanlarze. Na każde pytanie sensowna odpowiedź, zero sciem. Długo jeździłem i szukałem moto. I zawsze to samo przez tel wszystko super działa itd. jednak rzeczywistość zupełnie inna a to to nie działa, a to tamto właśnie się zepsuło, co pan chciał kupić nowy za te pieniądze itp. Szukałem około dwóch miesięcy i ciągle to samo, motocykle z allegro znałem juz chyba wszystkie. Znalazłem w końcu ogłoszenie standardowo na otomoto, ale było swieze wiec postanowiłem zadzwonić a tu miłe zaskoczenie. Tak jak wcześniej pisałem uzyskałem konkretne odpowiedzi na konkretne pytania. Z uwagi na odległość skorzystałem z opcji przywozu na miejsce bez oględzin (bardzo ciekawa i uczciwa opcja ) bo po tylu porażkach nie chciało mi sie juz jechać! Po przywieźieniu na miejsce i obejrzeniu zaskoczenie 100% pozytywne wszystko co było ustalone było aktualne. Dzis mam fajnego transalpa i jak do tej pory jestem zadowolony. POLECAM WSZYSKIM BO POPROSTU WARTO <br><hr>Paweł Karaś
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2014, 15:38

Podziwiam tych Panów za profesjonalizm i rzetelność. Jestem szczęśliwą posiadaczką Dominatora którego znalazłam właśnie w ŚCM.
Fachowo podeszli do sprzedaży i serwisu mojego maleństwa. Szczerze polecam :)
<br><hr>Marita
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez PIOTRO92 » 13/2/2014, 20:30

Jakiś tydzień temu odwiedziłem tych panów bo szukałem gsr-a postanowiłem pojechać w ciemno nie dzwoniąc i uprzedzając. Podjechałem pod salon akurat gdy przyjechała nowa dostawa więc wszystko było świeże moto bezwypadkowe bez zadrapań piękne aż sam zaniemówiłem wymagaly tylko umycia rozmawiało nam się miło i za 2 dni dokonałem transakcji Polecam spoko ziomkowie a motocykle ładniejsze niż na zdjęciach nie żadne zlepy tylko maszynki które posłużą na lata warto do nich jechać bo mają wiele moto których nie widziałem na aukcjach tych panów
PIOTRO92
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13/2/2014, 20:26

Postprzez Komentatorzy » 9/3/2014, 09:23

Zasłużony pozytywny komentarz. Po motocykl jechałem z Poznania ok 500 km ponieważ u mnie w okolicy jazda za motocyklem to czysta strata czasu. U tych panów zmieniłem zdanie o handlarzach widać że motocykle które sprzedają to nie tylko źródło ich dochodu a także pasja BRAWO oby tak dalej. Pozdrawiam TOMEK<br><hr>Tomek Poznań
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/4/2014, 19:43

Witam wszystkich ze swojej strony moge powiedzieć tyle pojechałem po motocykl kupiłem jeżdże już ponad miesiąc nic się nie dzieje jestem zadowolony. a więc pozytyw zasłużony pozdrawiam wszystkich<br><hr>paweł
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/8/2014, 07:13

3 lata temu kupiłem w Centrum pierwsze moto (FZS z 2000r) - do tej pory bezawaryjnie jeździ, wiem bo odsprzedałem go znajomemu. Potem był piękny Hornet, w tym roku FZ6. Motocykle sprawdzane w serwisach i co? Wszystko super, w oryginale, bezproblemowo, bezawaryjnie. Pozdrawiam i życzyłbym sobie więcej takich ludzi. Profesjonalnie i co najważniejsze uczciwie. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pytania piszcie na PRV. Ja ich polecam i szczerze mówiąc nie widzę jak na razie dla siebie innego miejsca, gdzie mógłbym zakupić moto. <br><hr>hubert_L
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2015, 13:35

Kupiłem od nich fz6 na wiosnę 2014 roku. Moto w czarnej ramie, naked rocznik 2005. Poza wymianą opon, której się spodziewałem kupując motor nie musiałem nic w nim robić. Wygląda lepiej niż niejeden nowszy egzeplarz i wszędzie gdzie pojadę wzbudza zainteresowanie swoim stanem wizualnym i technicznym. Facet konkretny, przywiózł sprzęta do krakowa żebym obejrzał i od razu się zdecydowalem. Obiecał dosłać tłumaczenia dokumentów i tak zrobił, obiecał dosłać akcesoryjną tablicę pod rejestrację i tak też się stało. Polecam.<br><hr>PietruH
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/6/2015, 10:27

Skradziono skuter kingway mosquito w nocy z 26-27 majÄ… 2015 r
Kielcach na oś.Świętokrzyskim z pod bloku 2a
lot niebiesko-czarno-szary
W chwili kradzieży nie posiadał lusterek
kawałka filtra powietrza i blachy na podłodze
Tkn 4a34
Bin. ZJKLY5FA88J031252
Przebieg 12tys.
Nagroda za info
Kontakt 533-652-343.<br><hr>Mariusz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê