Zobacz wątek - Kombi do 3 tys, może BERIK, dwu częsciowy...

Kombi do 3 tys, może BERIK, dwu częsciowy...

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, MisieqMP

Kombi do 3 tys, może BERIK, dwu częsciowy...

Postprzez HaykaBusta » 19/4/2012, 13:24

Witam, jako że sezon już otwary i na moto jeździ się więcej, szukam dla siebie nowego kombinezonu dwu cześciowego do wspomnianej kasy (3 tys PLN) ... Główne założenia to kombi raczej do sportu, tekstylia odpadaja, tylko skóra... Widziałem już produkty 4SR i RST ale nie bardzo mi podeszły. Na przeciwko dworca wawa wsch (to chyba jakiś odział motoszklarni?) przymierzałem kombi BERIKa, wszystkie bajery: protektory, slidery i tytanowe wstawki na ramionach, wygląda na prawdę ciekawie przy czym kolorystycznie też są fajnie stonowane... Piszę ponieważ zależy mi na waszej opinii na temat produktów marki BERIK? Podobno to siostrzana firma Arlen Ness, te same standardy i jakość... ale jak jest w praktyce? ktoś z was jeździ w BERIKu?

ps. w sklepie widziałem też tańsze kombi MODEKA, ale chyba jednak BERIK jak na kombi sportowe sprawdzi sie lepiej.

Pozdr
HaykaBusta
Świeżak

Powrót do Akcesoria motocyklowe