Zobacz wątek - Sprzedam Zipp Raven 250 4399 zł
NAS Analytics TAG

Sprzedam Zipp Raven 250 4399 zł

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Sprzedam Zipp Raven 250 4399 zł

Postprzez bru » 15/4/2012, 19:28

Witam,

nadszedł czas przesiadki na inny motor. Raven służy mi bardzo dobrze, ale marzy mi się wyprawa wiele tysięcy kilometrów od domu, a do takiej wygodniejszy będzie większy silnik - tym bardziej, że coraz częściej jeżdżę z plecaczkiem.

Motor idealny do jazdy po mieście - bardzo wygodny do przeciskania w korkach. Dobrze sprawuje się też na dłuższych trasach, których zaliczyłem kilka w ostatnim roku. Wygodny dla początkujących i powracających do przygody z motorami - niski środek ciężkości ułatwia prowadzenie.

Motor z 2010 roku, ale zarejestrowany (czyli pierwsze jazdy) wiosną 2011.

Nakręcone prawie 7000 km, głównie trasy. Serwisowany w Zippie plus doglądany we własnym zakresie.

Ostatnio przegląd przy 6000km w polecanym na forum Klubu Chińskich Motocykli serwisie (w tym oczywiście wymiana oleju na syntetycznego Mobila).

Motor z przeglądem ważnym do marca 2014, ubezpieczenie do października 2012. Stan określiłbym jako idealny - odpala na dotyk, silnik pracuje cicho, pali ok. 3,5l/100km. Nigdy mnie nie zawiódł w trasie i na pewno posłuży jeszcze wiele lat.

Oczywiście motor nie przeżył żadnych szlifów. Docierany zgodnie ze wskazówkami producenta, po 3000km wyraźnie zmniejszyły się wibracje przy wyższych prędkościach, co świadczy o prawidłowym dotarciu.

Oczywiście można kupić używanego Ravena z mniejszym przebiegiem za mniejsze pieniądze. Ale nie wierzcie w oferty, gdzie trzyletni motor ma 2000km. Motor jest, aby jeździć, a nie stać. Skoro ktoś kupił sprzęt i prawie nie jeździ, to chyba nie świadczy to dobrze o danym egzemplarzu. Mój sprzęt w ciągłej eksploatacji - przebieg cały czas nieznacznie rośnie. Kupując ode mnie masz pewność, że sprzęt gotowy do jazdy. Od motocyklisty, który wie jak dbać o sprzęt.

Zapraszam do oglądania motoru w garażu na Mokotowie po wcześniejszym kontakcie (jbrunar@wp.pl, 501052397).

Zdjęcia zrobione na trasach różnych wypadów. Oczywiście na maila mogę przesłać zdjęcia pokazujące detale - co tam kogo będzie interesować.

Zapraszam do oględzin. Możliwość pojechania do dowolnego serwisu Zippa (w granicach rozsądku) i sprawdzenia sprzętu.

Do motoru dorzucam gratis wyposażenie:

-2 sakwy Iron Horse po 27l kupione za 499zł

-zapasową linkę sprzęgła o wartości 50zł
bru
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl