Zobacz wÄ…tek - czasopisma z motocyklami
NAS Analytics TAG

czasopisma z motocyklami

O wszystkim
_________

Postprzez maciejka69 » 16/4/2012, 01:08

mlodziak_waw napisał(a):Znajoma mi osoba pracowała w redakcji jednego z czasopism motoryzacyjnych i wiem, że artykuły są sponsorowane. Nie wiem co w tym nadzwyczajnego, w szczególności w naszym pięknym kraju :)

kurwa gościu, ocknij się. Wiem, że chciałeś się ze wszystkimi podzielić swoją zdobytą wiedzą, ale kolega niedokładnie o tym pisał. Paniał ?
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa


Postprzez falconiforme » 16/4/2012, 09:56

Ja bym chciał mieć prenumeratę ale w formie e-wydania. Nie potrzeba mi tyle makulatury.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze


Postprzez rosiboj » 16/4/2012, 10:19

Ja mam gazety w formie e-renumeraty, wada jest to, ze jedak papier sie o niebo lepiej czyta , przynajmniej dla mnie. Gdybym mial je na n ie glossy screenie, typu cos jak kindle amazona to wtedy byl by miodzio, tylko,ze kindle nie ma kolorowego wyswietlacza.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez maciejka69 » 16/4/2012, 10:25

mlodziak_waw napisał(a):Wiem o czym pisał, ale takie gadanie, że to jedyna redakcja, która pisze OBIEKTYWNIE to bzdura. Poczytaj sobie artykuły np. na tej stronie, już rozkminiasz?

Już jakiś czas temu mi się udało. Nigdzie nie napisałem, że to jedyna redakcja, która pisze obiektywnie. Bez odbioru.
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Postprzez kravec » 16/4/2012, 15:22

falconiforme napisał(a):Ja bym chciał mieć prenumeratę ale w formie e-wydania. Nie potrzeba mi tyle makulatury.


też bym za tym był ale pod kilkoma warunkami:
-urządzenia do odczytu muszą potanieć...
-urządzenia do odczytu muszą być bardziej przyjazne dla użytkownika
-e-wydania MUSZĄ być znacznie tańsze od wydań papierowych (to jest chore żeby książki były w takiej samej cenie)
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez motoluka » 16/4/2012, 16:08

Sam przez jakiś czas użytkowałem e-wydania na ipadzie. Z jednej strony jest to wygodne ale z drugiej strony, nie wiem czemu e-wydania są w tej samej cenie co zwykłe (w polskojęzycznych to reguła), z aktualizacjami oprogramowania często nasze wydania są kasowane (oczywiście można ściągać jeszcze raz za free, ale można się nieprzyjemnie zaskoczyć w podróży), e-wydania motocykla są średnio dostosowane do mobilnych urządzeń, widać niedokładności cięć w programie graficznym, strony pojedynczo są wczytywane tylko w pozycji pionowej (byłoby lepiej gdyby były także w pozycji poziomej 1 kartka = 2 ekrany), nasze e-wydania motocyklowe nie są interaktywne (w zagranicznych wydaniach to już norma).
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe

Postprzez Throttle » 16/4/2012, 18:40

maciejka69 napisał(a):
mlodziak_waw napisał(a):
Throttle napisał(a): W Motormani podoba mi się to że chłopaki sami testują motocykle i wyrażają swoje zdanie niekoniecznie takie jakie chciałby usłyszeć producent.

To się uśmialiśmy ;) Za większość artykułów redakcja dostaję kasę, znaczy się sponsorowane są.

Jakoś kupy się nie trzyma to co napisałeś mlodziak. Tzn nie od dziś wiadomo, że istnieje coś takiego, jak artykuły sponsorowane. Ale kolega Throttle wyraźnie pisał o czymś innym - "chłopaki wyrażają swoje zdanie niekoniecznie jakie chciałby usłyszeć producent". Czyli miał tu na myśli to, że nie kadzą, a wręcz czasem krytykują. Za ostrą krytykę raczej nikt nikomu artykułu nie zasponsoruje, no chyba że jest graczem na giełdzie i zależy mu na spadkach akcji.


Do Młodziaka : Dokładnie o to samo mi chodziło co wyjaśnił w tym poście kolega Maciejka.
Avatar użytkownika
Throttle
Świeżak
 
Posty: 327
Dołączył(a): 1/3/2012, 12:35

Postprzez Hyde » 16/4/2012, 20:00

Ty młodziak zauważyłem próbujesz wszędzie i na każdy temat dorzucić swoje kilka groszy, przez co za jakiś czas będziesz tutaj persona non grata, bo ludzi będziesz po prostu wku****ć. Wydaje mi się, że piszesz na ilość, a nie na jakość, skoro ja przez rok nabiłem mniej postów aniżeli ty przez 13 dni...

Papier zawsze się lepiej czytało, ale przez to, że pierwsze książki czytaliśmy właśnie w formie papierowej, do tego się przyzwyczailiśmy. Następne pokolenia będą traktowały dzisiejsze książki jak my e-readery obecnie.

Miałem tego e-readery w szponach i jakoś mi nieszczególnie przypadł do gustu, mimo, że kubaturą przypominało książkę, to mimo to celuloza lepiej leży w rękach.
Avatar użytkownika
Hyde
Bywalec
 
Posty: 703
Dołączył(a): 23/4/2011, 23:06
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Tomasz_32 » 7/8/2013, 12:20

UWAGA: WPIS MARKETINGOWY, ALE WART UWAGI.

Odnosnie czasopisma motocyklowego - to polecam nowy e-kwartalnik http://www.swoimidrogami.pl/ (otwórz link) - jest on pisany przez motocyklistow dla motocyklistow. Jest oczywiscie darmowy, ale prowadzony w pelni profesjonalnie. Na przeszlo 100 stronach znajduje sie masa zdjec, artykulow, felietonow, porad oraz wywiadow.

Mozecie sami sprawdzic - polecam.
Tomasz_32
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7/8/2013, 12:15

Postprzez kravec » 7/8/2013, 18:58

Macie zamiar zrobić jakiś format dla e-czytników? Akurat w moim otworzę pdf ale np w Kindlach nie ma takiej opcji.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Bitson » 7/8/2013, 22:46

zrobił bym parę z chęcią, jakbym wiedział jak a tym bardziej jakbym znalazł na to czas ;)
Avatar użytkownika
Bitson
Świeżak
 
Posty: 82
Dołączył(a): 28/9/2011, 12:09
Lokalizacja: Rydułtowy

Postprzez grzmos » 15/8/2013, 14:48

Fajny pomysł z tym kwartalnikiem, na pewno będę czytał :) w moim małym miasteczku kupić mogę tylko (albo i aż) Motomanię, a chciałbym czasem poczytać coś nowego.
Największą popularnością z pewnością cieszą się pożyczki hipoteczne czytaj całość tutaj (otwórz link) długoterminowe.
grzmos
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15/8/2013, 12:25

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê