Zobacz wątek - wrażenia z jazdy - ducati multistrada 1200

wrażenia z jazdy - ducati multistrada 1200

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

wrażenia z jazdy - ducati multistrada 1200

Postprzez maciejka69 » 13/4/2012, 21:20

Podzielę się wrażeniami z jazdy, może ktoś jest zainteresowany. Ogólnie pozytywnie, choć zacznę od minusów. Silnik gada jak pralko-kosiarka, ale przy tym jak gada mój harry, to nic dziwnego. Niestety fatalnie miękko ustawiony, więc mimo, że pojeździłem po fajnych serpentynach, moto pływało w nich zamiast iść po sznurku. Mam nadzieję, że to kwestia zestrojenia, a nie czegoś innego.
Poza tym miodnie. Pozycja bardzo wygodna, siedzi się jak w przytulnym gniazdku. Ergonomia very good as well. Skrzynia precyzyjna, czytelny wyświetlacz, dobre hamulce, intuicyjne prowadzenie. Plecaczek ma wygodnie.
Mógłbym taki mieć, gdyby tyle nie kosztował. Za 80 tys. można mieć bardzo wiele dużych fajnych turystyków.
GSX1400
maciejka69
Stały bywalec

Powrót do Motocykle