Zobacz wątek - Bezpłatna pomoc psychologiczna ofiarom wypadków (Warszawa)

Bezpłatna pomoc psychologiczna ofiarom wypadków (Warszawa)

O wszystkim
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Miczab, leff

Bezpłatna pomoc psychologiczna ofiarom wypadków (Warszawa)

Postprzez Ida » 9/4/2012, 16:13

Witam, jestem na tym forum po raz pierwszy, ale pozwalam sobie zamieścić informację, która mam nadzieję dzięki waszemu forum dotrze do osób potrzebujących pomocy. Chodzi o bezpłatny program pomocy (który jeszcze przez kilka tygodni jest prowadzony w Warszawie) skierowanej do uczestników / świadków wypadków drogowych.
Na stronie http://wypadki-drogowe.pl/ można znaleźć również ogólne informacje o PTSD (Zespole Stresu Pourazowego) oraz o możliwościach odpłatnej terapii w innych miastach.
Poniżej już oficjalna informacja od zespołu terapeutycznego:

"Szanowni Państwo,

Wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat uczestniczyły, były świadkami wypadku, lub doświadczyły utraty bliskiej osoby w wypadku, szczególnie jeśli dokuczają im: poczucie winy, kłopoty ze snem, nawracające wspomnienia, nadmierne podenerwowanie lub kłopoty z koncentracją uwagi zachęcamy do kontaktu (tel 509-127-858 e-mail: terapia@psych.edu.pl).

Zapewnimy możliwość specjalistycznej diagnozy psychologicznych problemów potraumatycznych. W razie stwierdzenia zespołu stresu pourazowego oferujemy możliwość terapii prowadzonej przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Program „Trakt II” jest finansowany ze środków na badania naukowe, jest więc bezpłatny dla pacjentów (do momentu wyczerpania środków) prowadzi go Uniwersytet Warszawski.

Ostatnie lata specjalistycznej pomocy psychologicznej dla uczestników wypadków komunikacyjnych pozwoliły nam na pomoc kilkuset osobom cierpiącym na zespół tzw.: stresu pourazowego. Szczegóły programu na www.wypadki-drogowe.pl

Z wyrazami szacunku,
Zespół programu Trakt II
www.wypadki-drogowe.pl tel.: 509-127-858"
Ida
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9/4/2012, 16:02Powrót do HydeparkKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości
na gr