Zobacz wątek - buggy - czy ktoś budował ?

buggy - czy ktoś budował ?

O wszystkim
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Miczab, leff

buggy - czy ktoś budował ?

Postprzez bastus » 8/4/2012, 18:24

Witam.
jest na forum ktoś kto buduje bądź zbudował takowe buggy ?. Jestem już na finiszu budowy swojego i mam kilka pytań o których bym podyskutował z doświadczonymi 'konstruktorami".
mój projekt to piranha, plany EDGE.
jak zrobiliście układ hamulcowy ? jaka pompa ? jak zamocowany pedał (najlepiej fotka) ? czy macie serwo ? jakie przewody hamulcowe, czy długie elastyczne przewody hydrauliczne (110 cm) nie wpłyną nasiłę hamowania. (ja już zrobiłem układ hamulcowy aczkolwiek nie wiem czy bedzie działał.
podeślijcie fotki swoich ... może będziecie mieli jakieś ciekawe rozwiązanie techniczne które mi się przydadzą. też wstawię fotki swojego może wam się coś przyda.
Powiedzcie też jak wasze buggy wyszły wam finansowo ... z ciekawości.
Wiecie może czy są jakieś tanie fajne opony na felgi 13", wiem że na 12" pasują od quadów a na 14" są jodełki od siewnika. a na 13' właśnie nie znalazłem nic ciekawego.

sorry jeśli nie tu napisałem , ale moim zdaniem brakuje działu BUGGY ( taki mały ukłon ku administratorom. :D)
sprzedam :
:D
- Sony Ericson P99i (700pln)
:D
- Nowe sprzęgło do Aprili Rx 50 (90 zł)
bastus
Bywalec

Powrót do Hydepark