Zobacz wÄ…tek - Co tu tak cicho?
NAS Analytics TAG

Co tu tak cicho?

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Postprzez Black-Ghost » 22/4/2012, 17:13

No niestety mój faworyt Sykes miał pecha w pierwszym wyscigu i nie ukończył go z powodu uszkodzenia układu chłodniczego :( Drugi wyscig odbył sie jak reszta wcesniejszych wyscigów w formacie "walka o przetrwanie". No i Tom ukończył wyscig na 6 pozycji. Wogole ode mnie wielki szacunek dla wszystkich bikerów za jazde w takich warunkach. Gdy patrzylem za okno nie moglem uwierzyc ze w taka pogode moga sie odbywac jakie kolwiek wyscigi (mieszkam 100km od Assen) Jedyne co mnie pociesza żę Sykes nadal zajmuje 3 miejsce w generalce. Teraz przyjdzie nam poczekac na wyscigi na Monzie. Tam to dopiero bedzie ciekawie bo jak zapewne wszyscy wiedzą to bardzo szybki tor, oby tylko pogoda dopisała.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)


Postprzez Throttle » 23/4/2012, 10:24

Dokładnie respect za jazdę w takich warunkach.
Avatar użytkownika
Throttle
Świeżak
 
Posty: 327
Dołączył(a): 1/3/2012, 12:35


Postprzez Black-Ghost » 23/4/2012, 18:37

Troche rozczarowujące były te wyscigi. W generalce nic szczególnego sie nie zmieniło oprócz zmiany lidera. Zobaczymy co pokaża faworyci na Monzie. Fajnie żę wyscigi są dosc szybko jedne po drugim.. W następną niedziele kolejne wyscigi... Trzeba kupic popkorn :D
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez Throttle » 6/5/2012, 15:45

W Monzie w drugim wyścigu Sykes ładną przewagę sobie wypracował, widać kawasaki piekielnie szybkie. Szkoda że Biaggi z 2 na 5 spadł ale na pocieszenie nadal pierwszy w generalce.
Avatar użytkownika
Throttle
Świeżak
 
Posty: 327
Dołączył(a): 1/3/2012, 12:35

Postprzez Black-Ghost » 6/5/2012, 17:38

Sykes jak rakieta wystrzelił... widac że ma najszybszy sprzęt w stawce (prawie 10sekundowa przewaga) to o czymś świadczy. Gdyby Checa nie płakał w pierwszym wyscigu to Sykes też by go wygrał. Nawet po wznowieniu!!! Dla mnie postawa Checy i jemu podobnych była żałosna.. To jest sport ma byc niebezpiecznie, chce w idealnych warunkach to niech w Golfa zacznie grac dziad jak nie potrafi w deszczu jezdzic. W podobnych warunkach jechali kierowcy Supersportów i jakoś nikt nie płakał... A tak wogole to jestem zbulwersowany że przerwali drugi wyscig w połowie i zawodnicy dostali tylko po polowie punktów ktoś ma bardzo dobrą taktyke!!! Bo spokojnie dojechali by do końca. Zobaczymy co bedzie sie działo w przyszły weekend na Donington Park. Też obstawiam Sykesa...
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Poprzednia strona


Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê