Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> WSBK na Imoli już w ten weekend
NAS Analytics TAG

[Aktualności] WSBK na Imoli już w ten weekend

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2012, 16:27

Komentatorzy napisał(a):Mam wrażenie że znów Pawła "wydymał" zespół. Pewnie dostaje najgorszy sprzęt i przez to skończył na poboczu. Jak to kiedyś ktoś napisał -" TEAM NAPUSZCZA SZKOPKA W SAMYCH GACIACH NA RESZTĘ ŚWIATA..." - udowodnili to w Australii <br><hr>Olo<br>
No tak, Paweł jest debeściak tylko ta niedobra piata kolumna w jego własnym zespole juz drugi rok uniemożliwia mu podbój świata i kosmosu. Człowieku puknij sie w głowę.<br><hr>Finek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 1/4/2012, 18:33

Komentatorzy napisał(a):a Szkopkowi znowu coś się przytrafiło. Dobry kierowca , ale zdecydowanie powinien popracować na techniką która pozwoliła by mu dojrzeżdzać do mety...........<br><hr>zorro<br>
Komentatorzy napisał(a):Dobrze napisane. Ciekawe czy Sykes wytrzyma jutro ciśnienie, przydałoby się <br><hr>bart<br>
Komentatorzy napisał(a):chyba nie,jeśli nie biaggi,to checa pewnie go porobi,choć chciałbym zobaczyć zwycięstwo kawy.<br><hr>marcin<br>
Wytrzymał Sykes ciśnienie, i chyba każdy fan Kawasaki powinien byc z niego dumny. oba wyscigi skończył na drugim miejscu i łatwo skóry nie sprzedał... Jestem pod wielkim wrażeniem jaki rezultat potrafi odegrac zmiana zespołu z gównianego PBM co dragi w ciężarówkach przewoziło na MotoCard które świetnie potrafiło przygotowac w tamtym roku maszyny kawasaki w SuperSportach a w tym w Superbikach. Brawo Tom!!!<br><hr>Ghost
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 1/4/2012, 19:12

no i wylądował jak w ubiegłym sezonie a tyle było gadki...kombik wytrzymał tylko kości nie...<br><hr>oko
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2012, 21:01

Komentatorzy napisał(a):Mam wrażenie że znów Pawła "wydymał" zespół. Pewnie dostaje najgorszy sprzęt i przez to skończył na poboczu. Jak to kiedyś ktoś napisał -" TEAM NAPUSZCZA SZKOPKA W SAMYCH GACIACH NA RESZTĘ ŚWIATA..." - udowodnili to w Australii <br><hr>Olo<br>
To ja to napisałem ,i napisałem tez że Szkopek jest doswiadczonym zawodnikiem i powinien od Menago Piaseckiego wyegzekwowac warunki do wyniku.Widać się pomyliłem.Szkopek powtarza błędy,bo ma specyficzną konstukcję psychiczną.W WYSCIGACH TRZEBA MYŚLEĆ.TEN GOŚC JEST ZAGROZENIEM DLA INNYCH ZAWODNIKÓW!!!!Dopuki w Polsce bedzie można zrobic badania lekarskie sportowe na lewo ,bez psychotechniki..To juz drugie poważne złamanie.
Lepiej siÄ™ porozliczaj za modlin ,,,bo do trzech razy sztuka.....<br><hr>Druid
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/4/2012, 21:07

Komentatorzy napisał(a):no i wylądował jak w ubiegłym sezonie a tyle było gadki...kombik wytrzymał tylko kości nie...<br><hr>oko<br>
dajcie już spokój z tym wiecznym dogryzaniem Szkopkowi,wszyscy widzą,że nie ogarnia tematu na poziomie MŚ i pozostaje chyba tylko powrót na kartoflisko,tam zawsze może liczyć na pudło.<br><hr>obiektywnie
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/1/2017, 22:25

Komentatorzy napisał(a):no i wylądował jak w ubiegłym sezonie a tyle było gadki...kombik wytrzymał tylko kości nie...<br><hr>oko<br>
Komentatorzy napisał(a):dajcie już spokój z tym wiecznym dogryzaniem Szkopkowi,wszyscy widzą,że nie ogarnia tematu na poziomie MŚ i pozostaje chyba tylko powrót na kartoflisko,tam zawsze może liczyć na pudło.<br><hr>obiektywnie<br>
Hi..czemu my polacy zawsze tylko negatywnie myślimy ze na kartoflisko itd..ja jestem dumny ze naraz zobaczylem Polska Flage SBK...jak ogladalem wyscigi ..zawsze wam zle... nie potrafia nie umieja, nie daza rady..co za glupi ród ...to Jet nie wazna nikt nie jest zawsze pierwszy. W.Rossi w Moto G P tez byl 9 razy mistrzem Świata a dzisiej jest 2..hmm... Cieszmy sie ze to Polak ,Polska falega i ze dosiead taka maszyne ..wiem bo juz dosiadam rózne motory od 35 lat i wiem co to znaczy jezdzi.zjezdzilem Europe a a szczególnie alpejski trasy z milianem zakretow ...badzcie dumni z kazdegonco Polska co moze sie miedzynarodowko wmotorowych wyscigach pokazac...szkopek ...badz dumny .pozdrowienia.waldo<br><hr>Waldo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê