Zobacz wątek - akcja/Protest Motocyklistów26 Maja"KIEROWCO PATRZ W LUS
NAS Analytics TAG

akcja/Protest Motocyklistów26 Maja"KIEROWCO PATRZ W LUS

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Postprzez Kaja » 23/5/2007, 09:10

a propo Świtaja ... chociaż pewnie nikt nie ma 8 tysi, ale może prześlecie dalej

http://aukcje.dziennik.pl/show_item.php?item=196015081

Starter pozdrów koniecznie, jak już będę miała motocykl to też się wybiorę
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa


Postprzez fajerstarter » 23/5/2007, 12:56

pozdrowie,spoko
a moze wiecej ludzi by chcialo jechac?
w sumie to mam tam nocleg u kumpla ale jakby wiecej ludzi jechalo to bym namiot wzial i mozna byloby zabalowac gdzies w plenerze
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa


Postprzez Yarson » 23/5/2007, 21:43

doomarcia!!!! wez ty sobuie ,sory ale poszukaj chlopa...
scilismy sie bo pytam grzecnzie cyz kupujes zcbr robsona,bo ciekaw bylem,bo moja panna chciala kupic,ale jak mialas brac to neiichcialem jej robic ochoty..a ty zamiats odpisac grzecnzie tak/nie,niewiem, a co cie to...to kurde piszesz mi 3 strony jakis wywodow,ze malolat,ze niemoja sprawa itp... evil..przyjedz beda i kledzy.. sami;] okolo60;] wez wazeline bo za frajera cie wsyzscy zbolcuja;]
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10

Postprzez Yarson » 23/5/2007, 21:45

fajer ja chetnie sie rpzejade..i kil;ku ludkow jets chetnych..ale w sobote po 12... pasuje??? oddam ci 7 zeta i pol zbiornika;] hehe bo msuze sam miec na wahe;]

a drugie piol oddam w przyszly wekend
Yarson
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19/1/2007, 19:10

Postprzez fajerstarter » 23/5/2007, 21:56

caly zbiornik to caly,a evilowi daj spokuj ok?
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Wombat » 24/5/2007, 20:28

zółte koszulki............


dajcie sobie spokoj. Wale przez miasto 200km/h i wiecej, jezdze miedzy samochodami w obu kierunkach, po pasach i miedzy pasami, wcinam sie puszkom non stop, czasami jezdze pod prad........ zalenie sie jak to nas traktuja samochodziarze to żenada...... fakt jest taki ze oni po prostu nie nadazaja.... dlatego zajezdzaja nam droge... albo wydaje sie nam ze nie patrza w lusterka... al;e oni patrza... wiem bo sam tez jezdze samochodem.... patrze w lusterko, nie ma nikogo, właczam kierunek i patrze drugi raz... i nic.... bo motocykl który pałuje 180 km/h już dawno jest w mojej martwej strefie....... trzeba miec tego swiadomosc.... a nie robic z siebie ofiary losu... jacy to my pokrzywdzenia jestesmy....... a sami dajemu katamaranom tak popalic ze hej............
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Thrillco » 24/5/2007, 20:56

I tu sie musze z tobą po częsci zgodzić. Akcja z dziś..jade katamaranem (taka praca) przede mną skuter (zipp lub coś) i Tir..droga rozchodzi sie na 2 pasy no to redukcja i w pedał żeby przeskoczyć TiRa i...kolo na skuterze, wcale nie gówniaż, wpada na mój pas i próbuje tego samego co na zblokowanym skucie jest nierealne, skoro wszyscy mamy ok 60km/h. Tylko zwiekszona uwaga na jednośladzie pozwoliła uniknąć tragedii, bo gdyby to był ktoś inny to...chyba byłby kolejny naleśnik na drodze. Potem ten kolo kupi 600tke i odwali 100 razy gorszy numer, ktoś go na drodze rozpłaszczy i bedzie afera. Coś słusznego zauważył dziś znajomy...ludzie przed wejsciem do samochodu powinni jeździć na motocyklach, przynajmniej u czesci działalaby wyobraźnia, reszta i tak sie niczego nie nauczy niezależnie co ujeżdża.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia strona


Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê