Zobacz wÄ…tek - Prawie pierwszy motocykl ;)
Advertisement
NAS Analytics TAG

Prawie pierwszy motocykl ;)

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Prawie pierwszy motocykl ;)

Postprzez Zekori » 27/3/2012, 23:25

Witam wszystkich na forum jako ,że jestem tutaj nowy.

Nadszedł ten upragniony moment kiedy mogę sobie pozwolić na kupno pierwszego prawdziwego motocykla.Na 2oo śmigam od 11 r.ż,z techniką jazdy jestem obeznany,głupawki też nie mam.

Szukam sporta do 5000 +/- 500 do max 1000 zł(ale to naprawdę max).Zdaje sobie sprawę ,że nic młodego nie trafię,ale może chociaż zadbane moto od motocyklisty ,a nie handlarza uda się dorwać.Pojemność od 600 ccm.W grę wchodzi również ściągnięcie moto z Niemiec,może to coś zmieni w temacie.
Zależy mi na względnie niezawodnej maszynie,do której w razie jakiejś usterki będą dostępne również części.
Wzrost 177,waga oscyluje w granicach 75-85 kg w zależności od okresu startowego.

Z tego co wpadło mi w oko to modele:
Kawasaki ZZR 600
Honda CBR F2/F3
Suzuki GSX

To tak na szybko z tego co znalazłem.
Jakie sÄ… Wasze propozycje?

Pozdrawiam!
Zekori
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 27/3/2012, 23:12
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez skidmarks » 28/3/2012, 00:42

Na siłe nie ma co wymyślać modeli tylko dlatego że zadałeś pytanie. Budżet przeznaczony i oczekiwania zachowane. FZR 600 można dorzucić plus te trzy co podałes to już wystarczy się skupić na znalezieniu egzemplarza w dobrym stanie.
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê