Zobacz wątek - Kmx 03 Igła stan bdb !!!

Kmx 03 Igła stan bdb !!!

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Kmx 03 Igła stan bdb !!!

Postprzez kalabryna » 12/3/2012, 16:53

Witam mam do sprzedania motocyk Kawasaki model KMX. Moto jest zarejestrowane, rok pordukcji to 2003 (jest to ostatni wypust tego modelu) W zeszłe wakacje zrobiłem remont jego silnika, wszytsko z górnej pułki tłok cylinder wossnera. Motocykl idealny na niedzielne wypady do lasu jak i po mieście, Nigdy nie byłem nim na torze jak i jego poprzedni właściciel. Motor posiadam od 2 lat a kupilem go od kolegi. Jego historie znam od dawna. motor nigdy mnie nie zawiódł. Wpakowałem w jego remont troszke pieniędzy a sprzedaje go poniewaz mam problemy z kolanem i po operacji nie bd mógł jeździć na motorze przez rok minimum. Nie chcem żeby stał na marne. motor zawsze po wyjeździe był myty i pucowany. Jeżdżony tylko na olejach castrol. Wymieniałem olej w październiku.

Jest to jedna z najmocniejszych 125cm3. w terenie daje rade jak i można się nim nauczyć jeździć i posłuży komuś przez kilka następnych lat.

Kontakt: 504-717-435 (prosze dzwonić po 15)
GG; 702187
email: kalabryna@o2.pl

Motocykl jest do obejrzenia 20km od szczecina
Cena: 4500 zł
Podeśle zjęcia chętnym.
Boże spraw aby nam się tak chciało, jak nam się nie chce :D
kalabryna
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl