Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl/skuter dla kobiety.
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl/skuter dla kobiety.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez henio12323 » 10/3/2012, 10:10

tak na dobrą sprawe, to mozesz pogadac żeby wypisali ci papier że ukonczyłas kurs - bo jak masz prawko B to mozna powiedziec że kurs masz ukonczony ( ja np nie miałem zadnego specjalnego kursu na A ) wykupujesz sobie kilka godzin na placu/mieście żeby sie dowiedziec co i jak, porobic kilka ósemek, kilka slalomów, ogólnie instruktor powie Ci co i jak. i w niecały tydzien jak dobrze pójdzie mozesz juz składac papiery na egzamin do WORDu, czyli 2 tygodnie i mozesz mieć prawko w kieszeni.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez k9aro3l » 10/3/2012, 10:51

oj nie szalejmy, aż tak szybko to może być ciężko. Zważając jeszcze na dość spore kolejki do wordu. Po za tym dobrze radzę wybrać taki ośrodek szkolenia gdzie będziesz jeździć na takim samym motocyklu co później na egzaminie. A już najlepiej będzie gdy wybierzesz jakiś ośrodek sprawdzony i polecany, gdzie instruktor też sam jeździ. Ja poszedłem w oszczędność i wybrałem zupełnie odwrotnie niż napisałem- przez co zaoszczędziłem 200. Później w trakcie egzaminu dwa razy poległem ze względu na nieznajomość motocykla. Pierwszy raz to nie wiedziałem że jest on chłodzony ciecza (mój instruktor nic nie wspominał o chłodzeniu, a uczyłem się na moto chłodzoznym powietrzem więc nie wiedziałem) a drugi raz to nie mogłem się przyzwyczaić do pozycji za moto więc poległem na 8.
how low can you go? | www.pajacyk.pl
Avatar użytkownika
k9aro3l
Stały bywalec
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 14/11/2010, 18:39
Lokalizacja: Bartoszyce


Postprzez malineczka » 10/3/2012, 12:00

A może ktoś z was wie, jak wygląda sytuacja w Wawie, skoro mam robic prawko kat.A, to chce zdac i sie nauczyc. ;)) Szkól jest masa, sęk w tym na jakiego nauczyciela się trafi;(((
malineczka
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 8/3/2012, 19:20

Postprzez Daga » 10/3/2012, 16:06

Tu akurat można samemu poszukać w necie opinii na temat ośrodków jazdy.
Gdybym była z okolic Warszawy,na 100 % wybrałabym się do Kulika :)
http://www.scigacz.pl/Tomek,Kulik,i,now ... ,4967.html
DO YOU KNOW,THAT BAD GIRLS GO TO HELL?!
Avatar użytkownika
Daga
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 4/12/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê