Zobacz wątek - TRIUMPH Sprint St 955i 2004r

TRIUMPH Sprint St 955i 2004r

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

TRIUMPH Sprint St 955i 2004r

Postprzez Endrique » 4/3/2012, 11:41

Witam. Jestem nowym właścicielem w.w. Triumpha. Przygotowując go do sezonu zdjąłem zbiornik paliwa w celu wymiany filtra powietrza i składając dostrzegłem brak jednego przewodu wydaje mi się że jest to przewód podciśnieniowy który powinien być podłączony do kolektora ssącego Obrazek Wszystkie przewody podciśnieniowe są podłączone do jakiegoś czujnika który znajduje pod obudową filtra i wchodzi do niej. 2 zdjęcie przedstawia jak to powinno być podłączone według Serwis manual. Czerwonym kolorem narysowałem na tym jak to jest połączone u mnie. Nie wiem co z Tym zrobić... Wszystko wygląda na oryginalne a nie kombinowane i przerabiane... Obrazek
triumph sprint st 955
Endrique
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl