Zobacz wÄ…tek - Wymiana oleju! ZX-6R NINJA 2008r.
NAS Analytics TAG

Wymiana oleju! ZX-6R NINJA 2008r.

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Postprzez Przemo_rene » 28/2/2012, 10:09

no własnie o tym simmeringu mówię - rok temu odsadził się z karteru bo był źle zamocowany przez poprzedniego właściciela i blaszka go trzymająca była wygięta i na to pozwoliła. Za nim zaraz jest magistrala olejowa więc olej leci tam pod ciśneiniem. Ja ten wyciek zlikwidowałem zamawiając nowy simmering ale od SV1000 (poprawiony znacznie bo 2 wargowy) razem z tą blaszką co go przytrzymuje też z SV1000. Są to poprawione elementy więc na te oryginalne z TL1000R nie ma co się oglądać. Tylko musisz tę blaszkę i simmering razem kupić bo blaszka oryginalna z TLR nie pasuje do tego simmeringu nowego. Razem jakieś 120zł chyba. Montując nowego simmera uważaj bo on nie ma w karterze na czym się oprzeć więc musisz go ostrożnie montować. Poćwicz na starym simmeringu byś nowego nie uszkodził i nie wsadził zbyt daleko. Patrz też czy ten wyciek to nie sam wysprzęglik - bo z niego też lubi z czasem cieknąć. Jak cieknie to trzeba go zregenerować.
http://www.tinyurl.pl?PlJBVNPo PrzeglÄ…d Twojego moto w P-N!
Avatar użytkownika
Przemo_rene
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2982
Dołączył(a): 11/3/2009, 13:27
Lokalizacja: Poznań / TL1000R


Postprzez RUTRA.RD » 28/2/2012, 12:53

myslałem ze to z alternatora uszczelkę wymieniłem ( ile nerwów przy tym zjadlem szkoda gadac ) ale to nie to i jak tarazie wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja na to miejsce. podczas postoju mam kropki pod podwoziem i nieraz mocno dymie :)

i kur bak porysowałem bo swojej 5 litrów płynu do wycieraczek wiozłem
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa


Poprzednia strona


Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości




na górê