Zobacz wątek - BMW K1200LT interkom pytanie może ktoś wie

BMW K1200LT interkom pytanie może ktoś wie

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

BMW K1200LT interkom pytanie może ktoś wie

Postprzez ZlyPL » 26/2/2012, 08:45

Witam w prawdzie to nie moje moto lecz mojego dobrego znajomego, który niedawno go kupił
motocykl ten jest wyposażony w jakiś interkom przynajmniej taka funkcja wyświetla się na wyświetlaczu BC przy zegarach, nie mamy pojęcia jak tą funkcję uruchomić instrukcja jest w niemieckim języku ale nawet w niej nie ma objaśnień co do obsługi tego wbudowanego interkomu. Zdaje się do tego motoru BMW sprzedawało dedykowane kaski które były fabrycznie sparowane z interkomem motocykla. Teraz tak ja posiadam zestaw scala rider G4 PowerSet które bezproblemowo sparowały się z wbudowaną w tym motorze nawigacją i to działa natomiast nie mamy pojęcia jak i czy w ogóle jest możliwe sparowanie mojego zestawu lub podobnego z wbudowanym w moto interkomem. Może ktoś posiada jakąś wiedzę co do wbudowanego w ten moto interkomu?
ZlyPL
Świeżak

Powrót do Motocykle