Zobacz wątek - Wybór rękawic- proszę o pomoc :)
Advertisement
NAS Analytics TAG

Wybór rękawic- proszę o pomoc :)

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Wybór rękawic- proszę o pomoc :)

Postprzez Likkaa » 23/2/2012, 16:10

Witam :) chciałabym kupic w prezencie chłopakowi rekawice na moto.. Tylko problem jest taki, że mam bardzo małe pojecie w tym temacie. W zwiazku z tym zwracam sie o pomoc do bardziej doswiadczonych i mam nadzieje ze jakos uda mi sie cos dowiedziec od Was :) jezeli chodzi o fundusze, to szału nie ma, planowana kwota do wydania to tak ok 200 zl(moze byc mniej lub troszeczke wiecej), zdaje sobie sprawe ze to nie za duzo, ale jak znam mojego chlopaka to sam nie chcialby na rekawice wydac wiecej, zwlaszcza ze on nie za bardzo lubi w nich jezdzic. Dlatego tez sama chce mu je kupic, bo wiem ze on tego nie zrobi. Ja jezdze tylko jako pasazer, ale wiem ze rekawice to przydatna rzecz, zwlaszcza ze czesto jezdzimy w rozne trasy. Więc prosze o Wasze rady. :))
Likkaa
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23/2/2012, 15:49


Postprzez kravec » 23/2/2012, 18:59

Jezuuu... jeździmy w różne trasy i nie ma rękawic.... polecam ridetodie.com tam jest trochę zdjęć ze skutkami takiego myslenia.

Zobacz może alpinestars sp-3 w zimowych cenach jeszcze, moze sp-2. Jakieś starsze modele berika może Ci się uda znaleźć.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez tomek_gda » 23/2/2012, 20:29

Jeżeli to ma być prezent - ale taki z zaskoczenia - to trochę ciężko będzie Ci dobrać odpowiedni rozmiar. A nie ma nic gorszego niż za duże lub za małe rękawice. Jeżeli to nie tajemnica to idź z nim do sklepu i niech sobie zwyczajnie przymierzy.
Avatar użytkownika
tomek_gda
Świeżak
 
Posty: 361
Dołączył(a): 20/9/2010, 18:25
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez specificman » 23/2/2012, 23:31

Bez przymierzenia to może być niewypał. Sam mam w szafie rękawice, które są na mnie za duże pomimo, że je przymierzałem. Nie wiedziałem wtedy, że po kilku godzinach jazdy się ułożą i to, co w sklepie wydawało idealne, zrobi się za luźne.
Do tego różne firmy i modele mają różne kroje. Jedne na szczuplejsze dłonie i długie paluchy, inne na "bochenki" :).
ER-6n 2012
Avatar użytkownika
specificman
Świeżak
 
Posty: 434
Dołączył(a): 13/9/2011, 13:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez limak14 » 24/2/2012, 09:58

Alpina Sp-8, Shima G-Tec - troche więcej niż 200zł ale za to mamy w porzadku rękawicę za dobrą kasę.
Avatar użytkownika
limak14
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy

Postprzez Likkaa » 24/2/2012, 10:15

No tak, własnie z tym dobraniem rozmiaru to jet problem. Wolalabym kupic je bez jego wiedzy, ale to rzeczywiscie moze byc trudne... Ale dzieki za rady, na pewno sie przydadza :)

A co sÄ…dzicie o RST rift ? Bo znalazlam dosyc atrakcyjna ofertÄ™, jeden kumpel ma i sadzi ze sa dobre..
Likkaa
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23/2/2012, 15:49

Postprzez ZooL » 25/2/2012, 00:57

ridetodie.com cos niezbyt aktualne, albo ja jestem ulomny i czegos nie widze :p
ZooL
Świeżak
 
Posty: 279
Dołączył(a): 10/1/2009, 22:32

Postprzez kravec » 25/2/2012, 01:39

ZooL napisał(a):ridetodie.com cos niezbyt aktualne, albo ja jestem ulomny i czegos nie widze :p


uuuuu... zgadza się. Strona że tak powiem "znikła". Być może była zbyt drastyczna. Najlepsze zdjęcia i tak mam chyba gdzieś zapisane, ale opisując to o co mi chodziło: była to stronka ze zdjęciami ludzi po wypadkach motocyklowych, często w nieodpowiednich strojach i dla przykładu było zdjęcie dłoni bez skóry na połowie wewnętrznej strony z podpisem żeby zakładać rękawice, był też gościu już na łóżku w szpitalu, w jeansach przetartych na kolanie i zbliżenie- no rzepki nie było. Zeszlifowane plecy, dupska starte do mięsa... takie tam różne miłe foteczki.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez snowman » 25/2/2012, 15:32

a jezdzi ktos z was w shima g:tec badz shima prospeed i moze podzielic sie wrazeniami ??
snowman
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8/12/2011, 21:11



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê