Zobacz wątek - Dwa słowa na temat firmy SECA

Dwa słowa na temat firmy SECA

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, MisieqMP

Dwa słowa na temat firmy SECA

Postprzez Plejdak » 13/2/2012, 19:02

Witam serdecznie,

Konto założyłem specjalnie, żeby podzielić się z Wami moimi odczuciami co do polskiej firmy SECA.

Piszę tego posta z pewną dużą dozą obrzydzenia i wstydu do polskiej firmy SECA. Wszystko zaczęło się od wizyty na allegro, gdzie zobaczyłem podejrzane rękawiczki SECA SHEEVA. Niby wszystko ok, ale moja dziewczyna kupiła ostatnio bardzo podobne rękawice HELDA MAYRA. Po porównaniu 2 zdjęć stwierdziła, że to chamska podróbka, bez najmniejszego wysiłku aby te rękawiczki się od siebie czymkolwiek różniły. W tym miejscu moje zdanie o nowej firmie podbijającej polski rynek mocno podupadło. W tym miejscu muszę nadmienić, że praktyki typu ściągnąć coś fajnego od innego, zrobić taniej zmienić nazwę i puścić na rynek po 2-3 krotnie niższej cenie zasługują na potępienie i publiczny lincz. Poniżej fotki rękawiczek, o których mowa (Swoją drogą SECA wygląda żenująco tandetnie…)

Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)

Ok stwierdziłem, że mogło się im zdarzyć. Po paru dniach mym oczom ukazały się moje buty SIDI STREETBURNER, ale to nie SIDI tylko SECA STUNT. W tym miejscu stwierdziłem, że to już straszne k***stwo. Chamskie podróbki najbardziej popularnych modeli, odszyte tanim kosztem, żeby zarzucić rynek tanim dziadostwem. Dziwie się, że takie duże marki jak HELD i SIDI nie walczą z takimi praktykami. Osobiście życzę tej firmie szybkiej upadłości. Choć początkowo byłem dumny, że powstaję polska firma, która może stanie się popularna w motocyklowym świecie. Poniżej fotki obu modeli :

Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)

Szybki research czy przypadkiem nie przypadł do gustu właścicielom z SECA najpopularniejszy but SIDI VERTIGO i…. oczywiście nie myliłem się. Jest dużo gorszy niż poprzednia podróbka ale czuć VERTIGIEM na kilometr. Panie i Panowie przedstawiam SECA SPEED…:

Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)

W poście użyłem fotek znalezionych w google obrazy, to piszę na wypadek ACTA .
Ponadto dziś w rozmowie z kumplem na temat SECA powiedział mi o kolejnym podobieństwie… poniżej fotki sami oceńcie :

Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)

Pewnie lada chwila okaże się że prawie 100% ich ciuchów jest mocno inspirowanych…
Plejdak
Świeżak

Postprzez czuły » 13/2/2012, 23:07

Ja mam kurtkę SECA Centauri i póki co nie mogę się do niej przyczepić. A jeśli chodzi o bezczelne kopiowanie to faktycznie zasługuje to na potępienie.
czuły
Świeżak

Powrót do Akcesoria motocyklowe