Zobacz wątek - Dwa słowa na temat firmy SECA
NAS Analytics TAG

Dwa słowa na temat firmy SECA

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Dwa słowa na temat firmy SECA

Postprzez Plejdak » 13/2/2012, 19:02

Witam serdecznie,

Konto założyłem specjalnie, żeby podzielić się z Wami moimi odczuciami co do polskiej firmy SECA.

PiszÄ™ tego posta z pewnÄ… dużą dozÄ… obrzydzenia i wstydu do polskiej firmy SECA. Wszystko zaczęło siÄ™ od wizyty na allegro, gdzie zobaczyÅ‚em podejrzane rÄ™kawiczki SECA SHEEVA. Niby wszystko ok, ale moja dziewczyna kupiÅ‚a ostatnio bardzo podobne rÄ™kawice HELDA MAYRA. Po porównaniu 2 zdjęć stwierdziÅ‚a, że to chamska podróbka, bez najmniejszego wysiÅ‚ku aby te rÄ™kawiczki siÄ™ od siebie czymkolwiek różniÅ‚y. W tym miejscu moje zdanie o nowej firmie podbijajÄ…cej polski rynek mocno podupadÅ‚o. W tym miejscu muszÄ™ nadmienić, że praktyki typu Å›ciÄ…gnąć coÅ› fajnego od innego, zrobić taniej zmienić nazwÄ™ i puÅ›cić na rynek po 2-3 krotnie niższej cenie zasÅ‚ugujÄ… na potÄ™pienie i publiczny lincz. Poniżej fotki rÄ™kawiczek, o których mowa (SwojÄ… drogÄ… SECA wyglÄ…da żenujÄ…co tandetnie…)

Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)

Ok stwierdziłem, że mogło się im zdarzyć. Po paru dniach mym oczom ukazały się moje buty SIDI STREETBURNER, ale to nie SIDI tylko SECA STUNT. W tym miejscu stwierdziłem, że to już straszne k***stwo. Chamskie podróbki najbardziej popularnych modeli, odszyte tanim kosztem, żeby zarzucić rynek tanim dziadostwem. Dziwie się, że takie duże marki jak HELD i SIDI nie walczą z takimi praktykami. Osobiście życzę tej firmie szybkiej upadłości. Choć początkowo byłem dumny, że powstaję polska firma, która może stanie się popularna w motocyklowym świecie. Poniżej fotki obu modeli :

Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)

Szybki research czy przypadkiem nie przypadÅ‚ do gustu wÅ‚aÅ›cicielom z SECA najpopularniejszy but SIDI VERTIGO i…. oczywiÅ›cie nie myliÅ‚em siÄ™. Jest dużo gorszy niż poprzednia podróbka ale czuć VERTIGIEM na kilometr. Panie i Panowie przedstawiam SECA SPEED…:

Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)

W poÅ›cie użyÅ‚em fotek znalezionych w google obrazy, to piszÄ™ na wypadek ACTA .
Ponadto dziÅ› w rozmowie z kumplem na temat SECA powiedziaÅ‚ mi o kolejnym podobieÅ„stwie… poniżej fotki sami oceÅ„cie :

Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)

Pewnie lada chwila okaże siÄ™ że prawie 100% ich ciuchów jest mocno inspirowanych…
Plejdak
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13/2/2012, 18:58


Postprzez czuÅ‚y » 13/2/2012, 23:07

Ja mam kurtkę SECA Centauri i póki co nie mogę się do niej przyczepić. A jeśli chodzi o bezczelne kopiowanie to faktycznie zasługuje to na potępienie.
Avatar użytkownika
czuły
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 29/8/2011, 12:37
Lokalizacja: Ostrołęka




Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê