Zobacz wÄ…tek - 2 Konkretne pytania na temat rejestracji
Advertisement
NAS Analytics TAG

2 Konkretne pytania na temat rejestracji

Przepisy, prawo
_________

2 Konkretne pytania na temat rejestracji

Postprzez SPAWAK » 10/2/2012, 11:56

Witam. Mam 2 pytania i proszę żebyście spróbowali na nie odpowiedzieć.
1. Jako że nie załapię się już na prawo jazdy A tylko na A2 które pozwala na kierowanie motocyklami o mocy nie większej niż 35KW czyli jakieś 48KM oraz motocyklami zdławionymi do tej mocy jeżeli ich oryginalna nie przekracza dwu krotności chciałbym się dowiedzieć jak wyglądała by taka operacja w przypadku KTM LC4 625 albo 640 które mają około 60 KM? Chodzi mi o konkretne czynności których musiałbym dokonać oraz koszty z nimi związane.
2. To pytanie jest odnośnie KTM LC4 SMC 625 który normalnie jest rejestrowany jedynie na 1 osobę ale czy po zamontowaniu podnóżków dla pasażera mógłby być rejestrowany jako motocykl 2-osobowy? Jeżeli tak to pytanie adekwatne do pierwszego, jakie czynności musiałbym poczynić oraz jakie są związane z nimi koszty?
SPAWAK
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10/2/2012, 11:41


Postprzez madcap » 10/2/2012, 12:08

o ile 1 jest proste
czyli serwis, zdławienie i potwierdzenie na papierze
następnie z tym do OSKP i potwierdzenie kolejnym papierem od diagnosty
z oboma papierami do WK i kolejne 80 zł, za wymianę dowodu


z drugim nie wiem
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?


Postprzez SPAWAK » 10/2/2012, 12:21

Ciekawe ile serwis by krzyczał za taką zmianę i na czym by ona polegała, bo nie ukrywam, że chciałbym ją później zdjąć.
SPAWAK
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10/2/2012, 11:41



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê