Zobacz wątek - motocyklem do Szwajcarii(w busie:)

motocyklem do Szwajcarii(w busie:)

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Black-Ghost, leff

motocyklem do Szwajcarii(w busie:)

Postprzez rafalbila » 10/2/2012, 00:22

Witam , mam pytanie odnosnie jak wyglada sprawa kiedy wyjerzdzam sobie na pewien czas- pol roku do Szwajcarii i na pake biore moją maszynke .Jak wyglada sprawa przewiezienia motoru na pace(w busie) przez granice (zarejestrowany oczywiscie w Polsce) . I ogulnie czy maja jakies przepisy odnosnie moto zaostrzone itp .
rafalbila
Świeżak

Postprzez eneasz » 10/2/2012, 09:37

Mowisz o osobowce czy jak? Ogolnie to o Jaka granice chodzi bo z tego co pamietam to granice polegaja na stawianiu slupkow. Wyjatkiem byl chyba lichtenstein gdzie musialem pokazal passport , bez zdejmowania komoniarki ;)
eneasz

Postprzez rafalbila » 10/2/2012, 10:09

WItam , nie nie chodzi mi głownie jak wyglada przewoz motocykla na pace busa , jade do Szwajcarii autem ale chce zabrac ze soba motor i stad moje pytanie czy nie spotkaja mnie zadne niespdozianki jesli przy kontroli bede mial na pace motor .Szwajcaria nie jest w uni jak wiadomo i stad pytanie czy niem ma zadnych dodatkowych oplat za przewoz motocykla na teren ich Państwa
rafalbila
Świeżak

Postprzez eneasz » 11/2/2012, 12:07

Za wwozenie to raczej nie ma, opłaty winiety są za używanie dróg ale to już pózniej jak się rozpakujesz. Tak Szwajcaria nie jest w uni ale byłem tam kilka razy i nie pamietam abym musiał pokazywać paszport .... Ale może wyjeżdżam od innej strony i dlatego, nie wiem
eneasz

Postprzez rafalbila » 11/2/2012, 23:51

ok dzieki za informacje
rafalbila
Świeżak

Powrót do Emigranci Ścigacz.pl