Zobacz wątek - 15 Kwiecień- Jasna Góra! A co później??
Advertisement
NAS Analytics TAG

15 Kwiecień- Jasna Góra! A co później??

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

15 Kwiecień- Jasna Góra! A co później??

Postprzez mrchaos » 7/2/2012, 08:59

Witam Panie i Panowie!
15 Kwietnia w Częstochowie po mszy świętej na Jasnej Górze, chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych odwiedzenia Parku Miniatur Złota Góra znajdującego się 3 kilometry od Szczytu Jasnogórskiego. Chcielibyśmy abyście mogli do nas przyjechać i miło spędzić swój czas w gronie swoich przyjaciół. Cały teren parku znajduje się w byłym kamieniołomie wapiennym (16ha), co sprawia że ogromna ściana wapienna o wysokości ponad 25m oraz mnóstwo zieleni w około zapiera dech w piersiach. Czeka na Was mnóstwo atrakcji m.in. podróż po całej Europie z przewodnikami Parku Miniatur, pyszne jedzenie oraz potrawy, napoje zimne oraz ciepłe, ognisko, muzyka oraz wiele innych atrakcji.
Wypowiadajcie się na temat i sugerujcie co więcej Wam potrzeba abyście mogli do nas z przyjemnością przyjechać na swoich motocyklach.

www.zlotagora.com [/b]
mrchaos
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1/2/2012, 12:22


Postprzez Majin » 7/2/2012, 11:41

Zaprosić... wejściówka za free?
PS: a co do jedzenia bedzie?
Ogólnie ciekawa opcja, sam ją dobrze przemyślę:)
Avatar użytkownika
Majin
Świeżak
 
Posty: 111
Dołączył(a): 6/1/2012, 19:24
Lokalizacja: Gliwice


Postprzez mrchaos » 7/2/2012, 12:12

jeszcze planujemy jak to wszystko rozegrać, na chwilę obecną zbieramy info co może najbardziej przyciągnąć motocyklistów do naszego Parku. jak macie jakieś propozycje dotyczące jedzenia piszcie śmiało. Ja myślałem osobiście o dużym grillu z karkówką, kiełbaską i innymi, jak również o ognisku- być może z jakimś świniakiem bądź podobne.
Powiedz mi również co z alkoholem? czy interesuje was jakiś browar czy lepiej nie kusić losu? Bardzo mnie interesują takie wiadomości? pozdrawiam i czekam na odpowiedź
mrchaos
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1/2/2012, 12:22

Postprzez Leonneon » 7/2/2012, 12:52

mrchaos napisał(a):jeszcze planujemy jak to wszystko rozegrać, na chwilę obecną zbieramy info co może najbardziej przyciągnąć motocyklistów do naszego Parku.

Dziewczyny :F
Avatar użytkownika
Leonneon
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 13/6/2010, 00:35
Lokalizacja: Dębica

Postprzez mrchaos » 7/2/2012, 13:06

hehe dziewczyny? też myślałem o takim pomyśle ale mogą się dziewczyny przeziębić na świeżym powietrzu:)
co z tym piwkiem powiedzcie? bo musze pomyśleć nad koncesją na ten dzień:)
mrchaos
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1/2/2012, 12:22

Postprzez Majin » 7/2/2012, 13:09

Jak planujesz alkohol to powinno sie biwak zrobić czy coś by móc przenocować. Każdy wie ze na 1 piFku się nie kończy :P
Wtedy by mogła powstać impra 2 dniowa. Oczywista nie każdy był by te dwa dni ale myśle że sporo ludzi na noc by zostało.
Dziewczyny muszą być :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Majin
Świeżak
 
Posty: 111
Dołączył(a): 6/1/2012, 19:24
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez SuzukiMaster » 7/2/2012, 14:23

Tak się składa że w ten dzień mam urodziny :twisted:
Zobaczę za miesiąc co planują znajomi i jak się uda to z nimi pojadę bo samemu mi się nie chce taki kawał jechać:)
Avatar użytkownika
SuzukiMaster
Świeżak
 
Posty: 205
Dołączył(a): 5/1/2012, 22:37
Lokalizacja: Wejherowo

Postprzez mrchaos » 7/2/2012, 14:54

No to świetnie się składa:) SuzukiMaster gwarantujemy Ci darmowy wstęp:)
Jeżeli chodzi o ten 2-dniowy biwak to raczej kiepska sprawa bo podłoże mamy z kamienia wapiennego także mogłoby się niewygodnie nocować :P.
A jakie konkretnie jedzenie? karkówka, kiełbasa itp. z grilla czy raczej taka domowa kuchnia?
wszelkie informacje są na wagę złota bo ofertę chcę dopasować idealnie do Waszych potrzeb:)
zapewne sami rozumiecie o co chodzi:):)
mrchaos
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1/2/2012, 12:22

Postprzez mrchaos » 7/2/2012, 15:07

A poza tym spotkanie dla Was chcemy zorganizować po Zlocie Gwieździstym na Jasnej Górze, ponieważ nie chcemy tutaj kolidować w uroczystościach na błoniach. Park będzie otwarty od rana więc jak tylko się skończy msza zapraszam wszystkich do parku miniatur:)
mrchaos
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1/2/2012, 12:22

Postprzez Majin » 7/2/2012, 15:28

Myślę że zwykły duży grill (kiełbasa, karkówka) powinien wystarczyć. Powinieneś sam zdecydować czy grill czy kuchenny bigos albo grochówa :evil:
Sceptycznie jednak podchodze do pomysłu z alkoholem Wiadomo że kierowcy pić nie mogą... Chyba że pasażerowie :P
Avatar użytkownika
Majin
Świeżak
 
Posty: 111
Dołączył(a): 6/1/2012, 19:24
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez mrchaos » 7/2/2012, 15:37

No jasne, grill bez wątpienia będzie, tylko się zastanawiam czy jeszcze coś poza tym mogłoby się znaleźć w menu parku. grochówka? myślę, że bez problemu da się załatwić:)
co do alkoholu to dalej analizujemy sprawÄ™.
a co sądzicie o zwykłym rodeo na którym będzie można się fajnie pobawić i zorganizować nawet konkurs między klubami bądź zorganizowanymi ekipami:)
mrchaos
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1/2/2012, 12:22

Postprzez Majin » 7/2/2012, 15:48

to juz nie pomoge bo singlem jestem :P
Avatar użytkownika
Majin
Świeżak
 
Posty: 111
Dołączył(a): 6/1/2012, 19:24
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez mrchaos » 7/2/2012, 15:57

hehe:) ale razem możemy zdziałać więcej :D
chodzi o to aby przyjechało sporo motocyklistów i aby mogli się dobrze pobawić i miło spędzić swój czas:)
wiesz o co chodzi?:)
mrchaos
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1/2/2012, 12:22

Postprzez Majin » 7/2/2012, 19:25

Wiem o co kaman :]
Wiec myśl tak by było dobrze :P
Avatar użytkownika
Majin
Świeżak
 
Posty: 111
Dołączył(a): 6/1/2012, 19:24
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez mrchaos » 8/2/2012, 08:55

spoko spoko;) będzie dobrze:)
Majin, jak możesz to porozmawiaj ze znajomymi aby ich też zarazić pomysłem i żeby przyjechać do parku:) jak będzie mnóstwo ludzi to może się okazać że to będzie świetna imprezka po uroczystościach na JG
mrchaos
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1/2/2012, 12:22



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê