Zobacz wÄ…tek - Starzy forumowicze
NAS Analytics TAG

Starzy forumowicze

O wszystkim
_________

Postprzez bryk77 » 3/2/2012, 04:08

maciejka69 napisał(a):
mar111cin napisał(a):jak według Ciebie schodzi na psy to co tutaj jeszcze robisz? żegnam.


"Żegnam" bez warna wygląda żałośnie więc albo bądź mężczyzną albo przestań pier***** i odpowiedz konkretnie.

Vergon napisał(a):Też nie trawię takiego biadolenia, coś nie halo to wyjazd, albo lokalny patriotyzm, albo cześć.
Jak mi coÅ› nie pasuje to siÄ™ zrywam i szukam lepszej alternatywy


A mój ojciec całe swoje utyrane życie mi powtarzał, że należy walczyć o ideały. Czyżby czasy się zmieniły?
SwojÄ… drogÄ…, co to jest lokalny patriotyzm? JakaÅ› ukryta forma wazeliniarstwa i korupcji?



Maciejka, zazwyczaj staram się być neutralny, ale Twój przypadek jest ...specyficzny. Na miejscu chłopaków darowałbym sobie polemikę z Tobą. Toć prowadzi to do nikąd..
Forum schodzi na psy? Przestań zaniżać jego poziom! Aż się ciśnie na usta pewna metafora..
Ja również żegnam! :twisted:
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin


Postprzez mar111cin » 3/2/2012, 09:08

komarcc napisał(a):
mar111cin napisał(a):a kim Ty k*rw* jesteś?


ehhh brakuje mi Evila i jego specyficznego podejścia do forum... szybko by poustawiał młodych xD



Skoro nie możesz kochasiu bez niego żyć to wyjdź za niego i wyjedźcie jak najdalej. Jedna para homo w tę czy we w tę dla mnie nie robi różnicy.




jeszcze młody jesteś i krzywo sikasz.

dalej nie zrozumiałeś aluzji, że młody wcina się tam gdzie nie powinien? wszystko dosłownie trzeba Ci tłumaczyć?

ojj tak Seba, zmęczenie zmęczenie, żebym się jeszcze ze szczylami bawił.

Maciejka, skoro forum schodzi na psy, a Ty jesteś tutaj od sierpnia 2011 to chyba o czymś świadczy nieprawdaż? Nikt Cię siłą nie trzyma, a i forum range podniesie.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez Wilku111 » 3/2/2012, 10:04

Evil to był gość.

Teraz takie pierdy piszecie, że się nie da czytać.
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez Konio » 3/2/2012, 11:24

komarcc napisał(a):Najstarszy jest Richie (otwórz link), dołączył 23 sierpnia 2005.

I po konkursie :(


Nie poszedl tylko mam zycie prywatne i nie mam czasu siedziec w necie non stop. Nie lapiesz sie w wymogi (max 2009r) wiec pa pa z tego tematu :lol: Tak samo Motoluka, Bryk i Maciejka69 (mimo ze z Krakowa :P )

btw. Mar111cin za***sta odpowiedz na cytat, ktory jest wyzej :twisted: :lol:

Co do Evila to kochalem jego coroczne zyczenia 1 listopada :lol:
Ostatnio edytowano 3/2/2012, 11:26 przez Konio, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez 7beat » 3/2/2012, 11:24

tak czytam i czytam i nie wiem do czego ta rozmowa zmierza ;> Fakt że kiedyś było bardziej wszystko ogarniane, tematy odp. segregowane i niechciane posty wywalane, ale ja nie narzekam jest to forum na którym najdłużej jestem i się udzielam, które poznałem z chwilą nabycia pierwszego motoru i też dzięki niemu mam teraz dużą wiedzę o motocyklach i wszystkim z nimi związanym ;) tak że starajmy się aby aby panowała jak najlepsza atmosfera i żeby było nas coraz więcej a nie mniej ;)
tdr125 er-5 ZX9r ktm lc4 600, 620 adventure, F2 stunt, crf 450 i transalp, zx6r 08 stunt
Avatar użytkownika
7beat
Stały bywalec
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 21/3/2009, 15:43
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Postprzez madcap » 3/2/2012, 12:48

hm.......
1. jak przykreci się srobkę i zacznie trzymać twardą czerwoną ręką, to znów naród bedzie piszczał, że admnistracja nie wyżyta ....

2. jak ktoś jest niekumaty w następstwie czego czytać ze zrozumieniemnie potrafi, to nadal bedzie pił herbatę z nocnika ....
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez Leg1oN » 3/2/2012, 13:12

maciejka69 napisał(a):Wszyscy wiedzą, że TO (otwórz link) schodzi na psy. Więc jeśli nie będzie tu starych lub nowych mentorów, tzw. dzieci internetu przerobią to miejsce szybko na guano. Howgh

ileż razy było już to tu pisane..
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez carma » 3/2/2012, 13:17

Ale co fakt to fakt jestem na forum od 2008 i pamiętam jedno ze kazda głupota była j*****a niesamowicie. A jeszcze pamiętam żałobę na forum jak jeden z użytkowników dowiedział się ze ma raka i zmarł. Czasami jak czytało się niektóre wypowiedzi to można było paść ze śmiechu. Czasami jak sam napisałem coś to byłem w rozmowach w tłoku tez niemiłosiernie wyśmiany. A teraz taki halogen obraza kilku starszych użytkowników i żadnej odpowiedzi na to. Teraz co drugi temat do dubel tematu z przed dwóch tygodni szczególnie tam gdzie zaglądam najwięcej ( akcesoria motocyklowe ) Brakuje starego klimatu ale mozę nowy klimat niedługo powstanie
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa

Postprzez 7beat » 3/2/2012, 13:41

nono tak że ,,my" starsi użytkownicy musimy udzielać się tak jak kiedyś i coraz więcej bo niestety coraz mniej ludzi się udziela i dlatego też tak się dzieje przychodzą nowi wypisują głupoty isieją zamęt, a ktoś to musi ogarniać, tak że trzeaba się zebrać i dać życia temu forum ;)
tdr125 er-5 ZX9r ktm lc4 600, 620 adventure, F2 stunt, crf 450 i transalp, zx6r 08 stunt
Avatar użytkownika
7beat
Stały bywalec
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 21/3/2009, 15:43
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Postprzez Vergon » 3/2/2012, 14:31

maciejka69 napisał(a):Swoją drogą, co to jest lokalny patriotyzm? Jakaś ukryta forma wazeliniarstwa i korupcji?


??? :shock:

bryk77 napisał(a):Na miejscu chłopaków darowałbym sobie polemikę z Tobą. Toć prowadzi to do nikąd..


Tak też zrobię :wink:
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez siekson » 3/2/2012, 19:17

Dla mnie to forum merytorycznie wyczerpało się już dawno temu. Okazyjnie zajrzę raz na dwa miesiące tylko po to żeby przekonać się, że wciąż nie ma tu nic ciekawego... ale nawet już się nie chce posta napisać.

Chociaż są pewne tematy, które są nieśmiertelne. Miesiąc temu dostałem takiego priva:
lukas27 napisał(a):siema mam pytanie kupiłem gsxr 750 z 1993 czy to dobry motocykl dla początkujących

Cóż można na coś takiego odpisać jeśli nie nieśmiertelne - Dasz radę!! :lol:

W każdym razie pozdrawiam wszystkich, którzy mnie jeszcze pamiętają, z którymi miałem okazję ciekawie pogadać, podyskutować lub zwyczajnie się pokłócić bo w gruncie rzeczy wszystkich starych userów miło wspominam.

Lewa w górę!!
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez smal88 » 3/2/2012, 19:40

Dla mnie po zarejestrowaniu kilka lat temu to forum było dość pokaźną kopalnią podstawowych informacji. Wybiło mi z głowy wiele idiotycznych przekonań, stereotypów i myśli. Nie udzielam się może zbyt często, wolę czytać co inni piszą. Czasem coś ciekawego się trafi. Choć trzeba przyznać, że w kółko jest masa tych samych zapytań, problemów i poruszanych kwestii.

Ciekawe czy zmieni się coś po wprowadzeniu nowych zasad zdawania egzaminów na kategorię A. Wszakże upragnione A będzie mogła posiadać względnie dojrzała osoba. Nie jestem za dyskryminacją kogokolwiek ale myślę, że przydałaby się opcja wieku w proflu. Tak wiem, że nie będzie to miarodajne ale da jako takie spojrzenie na wartość merytoryczną zapytań i odpowiedzi.
Avatar użytkownika
smal88
Świeżak
 
Posty: 110
Dołączył(a): 22/6/2009, 14:23
Lokalizacja: niedaleko Puław

Postprzez ASR1927 » 3/2/2012, 19:47

Ja tam nie chcę się wcinać, ale jako duch charyzmy Oddziału Wałbrzyskiego K-EX, apeluję do Was, o zaprzestanie tej bezsensownej spinki. Toż właśnie to autor miał na myśli, prosząc młodych o nie wtrącanie się do tematu. Właśnie to co się tutaj wywołało. Bezsensowna spinka!

A wszelkie docinki w stylu "Nie chcesz się wcinać to się nie wcinaj", pragnę urwać, bo jest parę osób ("Starych") które mogą potwierdzić, że na tym forum siedzę dłużej, niż moje "Dołączył".

Dziękuję, więcej nie będę się tu odzywać :wink:
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
Avatar użytkownika
ASR1927
Moderator
 
Posty: 1711
Dołączył(a): 21/11/2010, 21:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez smal88 » 3/2/2012, 19:56

Ten zielony to dobry pomysł. Bo np. takiemu 40, 50-latkowi można odpisać na czasami zbyt proste pytanie. Ludzie starsi nie muszą przecież znać wszystkich zasad, reguł jakimi rządzą się fora internetowe. A Świeżak kojarzy mi się nie wiem czemu z gimnazjum. Sam nim jestem, a już kuuupa lat po czasach licealnych...
Dobrym wyjściem byłoby to rozróżnienie, wiek i liczba postów.
Avatar użytkownika
smal88
Świeżak
 
Posty: 110
Dołączył(a): 22/6/2009, 14:23
Lokalizacja: niedaleko Puław

Postprzez Konio » 3/2/2012, 23:25

a na kij wam posty? ja mialem juz chyba ze 4 klocki i co? usunieto jeden temat i nie mam hehe :P licza sie ostrzezenia! :twisted:
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez maciejka69 » 4/2/2012, 01:05

Vergon napisał(a):
maciejka69 napisał(a):Swoją drogą, co to jest lokalny patriotyzm? Jakaś ukryta forma wazeliniarstwa i korupcji?


??? :shock:


tylko dlatego postanowiłem się w tym temacie jeszcze odezwać, żeby odpowiedzieć na pytanie. Lokalny patriotyzm czym jest dla Ciebie wg własnej definicji? Wstawiłeś trzy znaki zapytania i szok, więc muszę założyć, że albo nie wiesz co miałem na myśli, albo udajesz, że nie wiesz. Miałem na myśli to, że jeśli wg Ciebie lokalny patriotyzm oznacza, że nie wolno krytykować niczego, co dotyczy miejsca, w którym się poruszam / piszę / siedzę (czyt. ścigacz), to oznacza to m.in., że nawet kiedy coś mi się nie podoba, nie piszę ani nie mówię o tym. Czyli pośrednio liżę komuś dzwonki. Czy mój przekaz jest teraz jasny?
Bardzo chętnie popolemizuję z każdym, kto ma na to ochotę. Polemika jest w końcu formą myślenia.
Jestem tu nowy i młody, choć nie wiekiem. Dowiedziałem się stąd wielu fajnych rzeczy i dlatego tu jestem, ale ostatnio mam wrażenie, że administratorzy zaczynają olewać to miejsce wysokim strumieniem. Jeśli uważacie, że scigacz swoją markę już ma i nie trzeba już nad nią pracować, ok. Tylko ciekawe, dlaczego "starzy forumowicze" zaglądają tu coraz mniej. "Życiem zajęci" czy może zmęczeni, że tu wciąż nic nowego?
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Postprzez Konio » 4/2/2012, 01:09

Administracja sie postarala o to ;)

PS.
Pozdrawiam pamietanego SimonaW 8)
Od razu przypominaja mi sie zdjecia przerobione przez Ponczka ;)
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Postprzez Leg1oN » 4/2/2012, 10:43

Konio napisał(a):licza sie ostrzezenia! :twisted:


zaraz ci parę wręczę.. hehe
joke
Avatar użytkownika
Leg1oN
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2533
Dołączył(a): 16/6/2006, 14:02
Lokalizacja: Kłodawa/Poznań

Postprzez Vergon » 4/2/2012, 16:35

[quote="maciejka69"][/quote]

Znaki zapytania i emot dotyczyły "wazeliniarstwa" i "korupcji" i to jedyna właściwa reakcja na taki brednie. Nie posiadam wirtualnych autorytetów a admini/moderatorzy nie robią mi łaski pozwalając tu być, więc nie wiem o czym mówisz. Mówię co myślę po to, żeby wyrazić swoje zdanie na dany temat a nie, żeby zyskać bądź stracić w czyichś oczach.

Lokalny patriotyzm w tym aspekcie to akceptacja (w granicach zdrowego rozsądku) pewnych wad i niedociągnięć forum. Jeżeli miara marności zostaje przebrana to, albo wychodzi się z KONKRETNĄ inicjatywą dając coś od siebie, żeby sytuacja uległa poprawie, albo w przypadku braku takiej możliwości szuka się szczęścia gdzie indziej, ale NIE BIADOLI się jak to mi źle i niedobrze.
Pojawiasz się znikąd i z miejsca narzekasz na bądź co bądź sporą kopalnię wiedzy.
Miej tyle wkładu w to forum co starsi userzy (nie mówię o sobie) i dopiero wtedy zgłaszaj roszczenia.
Nie chodzi o osobiste wycieczki, ale typowo Polaczkowe narzekanie wkr*wia mnie niemiłosiernie.

Nie zamierzam dalej tego ciągnąć i śmiecić komuś w temacie, odpowiedziałem Tobie, żeby rozwiać wątpliwości a polemikę na ten temat odpuszczę sobie z czystego lenistwa.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gelo007 » 5/2/2012, 18:20

Ja tu jestem od lipca 2006 - ożesz fuck... to już 6 rok leci. Myślę, że sporo osób po prostu wyrosło z trollowania na forach dlatego tu się już nie udzielają... W moim przypadku było tak, że wracałem kiedyś ze szkoły, siadałem do kompa i logowałem się na forum by poczytać co się dzieje ciekawego. Teraz praca, praca, praca a po pracy libacja. Ale chyba nadrobię zaległości i się poznęcam nad nowymi użytkownikami :). Fala musi być. Dla mnie to forum było wprowadzeniem do motocyklowego świata. Zacząłem je czytać, a gdzieś tam w głowie pojawił się poroniony pomysł by kupić motocykl. Od razu mi się to nie udało, ale z czasem cel został osiągnięty. Jak już kupiłem moto to nie pojawiałem się na forum zbyt często głównie ze względu na to, że musiałem jakoś zarobić na szpeja.

Ale nie to jest w tym wszystkim najgorsze. Koledzy, z którymi jeszcze jakiś czas temu człowiek gadał prawie codziennie poszli se w pizdu i ich nie ma. To co przyczyniło się do rozdupczenia tego forum to głównie potyczki personalne między właśnie starymi użytkownikami. Chore sytuacje i tworzące się "obozy" wrogów :) - ten jest z X, a tamten z Y. Mówie to Wam jako admin zaprawiony w 6 letnim forumowym boju. Jako admin nie mogłem opowiadać się ani po stronie X ani po stronie Y. Pomimo tego, że zazwyczaj lubiłem i jednych i drugich to w końcu i tak obie strony twierdziły żebym wypierdalał. Jak szukacie fajnych znajomości to nie tutaj. Szukajcie ich po forach konkretnych marek, modeli motocykli - ustawiajcie się na latanko wokół komina. Tu można się pośmiać, można potrollować, ale nie spodziewajcie się jakiejś olbrzymiej wartości dodanej. I niech mi ktoś wreszcie odpowie na pytanie czy da się postawić GPZ na gumę?
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê