Zobacz wątek - Buty i spodnie na turystyncze enduro .
NAS Analytics TAG

Buty i spodnie na turystyncze enduro .

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Buty i spodnie na turystyncze enduro .

Postprzez QQQ50gQQQ » 29/1/2012, 21:26

Witam!
Na wstępie zacznę jeżdżę na Hondzie Varadero 125 , ale myślę że w tym roku zamienię na coś mocniejszego , ale też na "turystyczne-enduro" . Ze starych ciuchów już wyrosłem i przy zakupie następnych nie chciałbym popełnić błędów poprzez które jazda już nie będzie tak przyjemna .
Myślę , że z butami będzie największy problem . Potrzebuję jakieś niewysokie buty w cenie ok. 500zł . Dobrze by były gdyby nie były całkiem sztywne i chodzenie i co najważniejsze by można było je wsadzić w spodnie . I z wyglądu najlepiej jakieś czarne , klasyczne . W Świecie motocykli nr. z lutego coś takiego , choć niewiele widać https://picasaweb.google.com/104678500732096576097/Rozne#5703139307313226210 (otwórz link)
Spodnie : Materiał coś typu Codury , bez jakiejś podszewki ze sztucznego materiału , najlepiej zwykła siateczka . Nogawki muszą być na tle szerokie by buty weszły do środka . Cena ok 400zł .
Jeśli ktoś zna jakieś modele , to proszę o pomoc w tym trudnym wyborze .
PS. Jeśli ktoś uważa , że nie szukałem na forach to się myli bo albo się pojawiają wysokie buty na enduro albo całkiem takie turystyczne " cholewki"
Dziękuję i pozdrawiam
50g
QQQ50gQQQ
Świeżak

Powrót do Akcesoria motocyklowe