Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Ochrona środowiska czy ochrona...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Ochrona środowiska czy ochrona...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 12/1/2012, 08:20

Komentatorzy napisał(a):I co zielone cwaniaczki? Zrobicie pikiete? Moim zdaniem te wszystkie panny wegetarianki potrzebują po prostu dobrego bzykania, bo bez tego są niebeznieczne dla ludzkosci.<br><hr>HolaHola<br>
lepiej nie bo po bzykaniu może być ich więcej...<br><hr>ja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 12/1/2012, 08:41

Jeżeli autorowi artykułu, którego horyzonty myślowe jak widać nie są szersze niż cieniutka średnica jego rurki wydechowej, zależy w życiu WYŁĄCZNIE na maszynie, której dosiada, a wszystko inne i wszystkich innych ma sobie za nic, to świadczy tylko o nim. Nie najlepiej zresztą. Sam jeżdżę i jeździć lubię, ale to nie znaczy, że nie przeszkadza mi jak ktoś mi pod oknem piłuje na przelotowym wydechu kiedy próbuję zasnąć. Każdy medal ma dwie strony. To, że wybrałeś sobie motocykl (albo rower, samochód czy traktor) jako środek transportu, nie oznacza, że automatycznie możesz przestać liczyć się ze wszystkimi i wszystkim (naprawdę myślisz że możesz Boczo? Czemu nie napiszesz, że skoro jeździsz Banditem to wolno Ci wjeżdżać pod zakaz oraz, a dlaczego nie?, gwałcić zakonnice i strzelać do dzieci :) To tak nie działa Boczo, przykro mi, że musze Ci to uświadomić. Ekologia jest czasem faktycznie głupio realizowana, ale sama w sobie ma sens. Możemy krytykować głupotę ale nie branzlujmy się nad "przemyśleniami" kolesia, który oświadcza, że ma wszystko w d*** i będzie dalej piłował gałąź na której wszyscy siedzimy. Nie podobaja się wielka emisja chin? To kombinujmy jak na Chińczyków wpłynąć żeby ją obniżali zamiast oświadczać z głupawym uśmiechem "Jak oni mogą to ja też". Logika typu "skoro Janek kradnie swojej mamie pół wypłaty to ja też mogę ukraść z 5 stówek" to dziecinada... <br><hr>na pohybel domorosłym mędrkującym kretynom
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 12/1/2012, 09:51

Nie widze powodu zeby usmiercac kolejne gatunki zwierzat i roslin i smiecic ponad miare. Ale akurat samochody osobowe i motocykle nie przyczyniaja sie w jakims
szczegolnie duzym procencie do degradacji srodowiska. Zabranie tego ludziom uczyni wielu ludzi nieszczesliwymi kosztem szczescia nielicznej grupy zyciowych nieudacznikow.
Ekoisci (jezeli kojarzy sie z nazistami to dobrze) to ludzie ktorym nie poszlo w zyciu, nie zostali lekarzami, prawnikami, informatykami czy managerami.
Kieruje nimi zwykla zazdrosc, wiec staraja sie zakazac bogatym ludziom kupowania/posiadania motocykli, samochodow. Nie moga wiele zmienic bo faktyczni
truciciele zatrudniaja armie ochroniarzy ktora kijami wybija ekoistom z glowy jakies protesty. Ekoizm to tepienie rozwoju, naukowcy, inzynierowie dali nam
lepsze wygodniejsze zycie, ekoisci nie dali nic.<br><hr>NIEekolog
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/1/2012, 09:52

Mam mocny samochód praktycznie bez żadnej elektroniki i katalizatora. Moto - potężnego olejaka z malutkim przelotem który generuje hałas porównywalny do startowania odrzutowca i będę go trzymał dopóki nie wyda swojego ostatniego nieekologicznego tchu. Pewnie dzięki moim dwóm pojazdom doprowadziłem do śmierci dwóch czy trzech jaskółek ale potrafię z tym żyć. W zamian za to, gdy wsiadam do auta lub na moto uśmiech nie schodzi z mojej twarzy przez całą przejażdżkę. Mam też wy.ebane na segregację śmieci, oszczędzanie wody, energii i inne pseudo "ekologiczne" wymysły. Wyrzucam śmieci w foliowych rozkładających się milion lat workach i śpię potem spokojnie jak dziecko.
Pozdrawiam wszystkich normalnych.<br><hr>Zielony_
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/1/2012, 11:07

Komentatorzy napisał(a):Mam mocny samochód praktycznie bez żadnej elektroniki i katalizatora. Moto - potężnego olejaka z malutkim przelotem który generuje hałas porównywalny do startowania odrzutowca i będę go trzymał dopóki nie wyda swojego ostatniego nieekologicznego tchu. Pewnie dzięki moim dwóm pojazdom doprowadziłem do śmierci dwóch czy trzech jaskółek ale potrafię z tym żyć. W zamian za to, gdy wsiadam do auta lub na moto uśmiech nie schodzi z mojej twarzy przez całą przejażdżkę. Mam też wy.ebane na segregację śmieci, oszczędzanie wody, energii i inne pseudo "ekologiczne" wymysły. Wyrzucam śmieci w foliowych rozkładających się milion lat workach i śpię potem spokojnie jak dziecko.
Pozdrawiam wszystkich normalnych.<br><hr>Zielony_<br>
Normalni zaś mają w d*** pozdrowienia od kogoś tak pseudonormalnego. Mają za to jedną cenną radę dla Pana: kopnij się Pan w rzyć.<br><hr>Wiewiórka.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/1/2012, 11:08

NA POHYBEL! Twórcy tego artykułu.<br><hr>Semen Paczenko
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/1/2012, 12:41

Komentatorzy napisał(a):Mam mocny samochód praktycznie bez żadnej elektroniki i katalizatora. Moto - potężnego olejaka z malutkim przelotem który generuje hałas porównywalny do startowania odrzutowca i będę go trzymał dopóki nie wyda swojego ostatniego nieekologicznego tchu. Pewnie dzięki moim dwóm pojazdom doprowadziłem do śmierci dwóch czy trzech jaskółek ale potrafię z tym żyć. W zamian za to, gdy wsiadam do auta lub na moto uśmiech nie schodzi z mojej twarzy przez całą przejażdżkę. Mam też wy.ebane na segregację śmieci, oszczędzanie wody, energii i inne pseudo "ekologiczne" wymysły. Wyrzucam śmieci w foliowych rozkładających się milion lat workach i śpię potem spokojnie jak dziecko.
Pozdrawiam wszystkich normalnych.<br><hr>Zielony_<br>
a ja mam nadzieje, ze bedziesz kiedys mieszkal z malym dzieckiem przy trasie przelotowej, gdzie lataja tacy sami debile jak Ty. Ew ze bedziesz kiedys mieszkal tuz przed/za pasem startowym gdzie beda stacjonowaly nasze f16 :)))))))<br><hr>abc
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/1/2012, 12:46

Boczo dobrze piszesz tylko zapomniałeś o jednym. O emisji CO2 przez oceany i resztą naturalnego środowiska naszej planety. No więc ludzie z całym przemysłem i niedobrymi motocyklami emitują zaledwie kilka procent tego co produkują oceany etc. Czyli o co q... tym zielonym geniuszom chodzi. No więc chodzi o napędzanie gospodarki, na siłę wciskanie kolejnych "bardzo potrzebnych" wynalazków - w prostej drodze chodzi o $$$$$$$$$ lub €€€€€€€€€.

Pozdro<br><hr>rafal
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/1/2012, 13:04

Komentatorzy napisał(a):Mam mocny samochód praktycznie bez żadnej elektroniki i katalizatora. Moto - potężnego olejaka z malutkim przelotem który generuje hałas porównywalny do startowania odrzutowca i będę go trzymał dopóki nie wyda swojego ostatniego nieekologicznego tchu. Pewnie dzięki moim dwóm pojazdom doprowadziłem do śmierci dwóch czy trzech jaskółek ale potrafię z tym żyć. W zamian za to, gdy wsiadam do auta lub na moto uśmiech nie schodzi z mojej twarzy przez całą przejażdżkę. Mam też wy.ebane na segregację śmieci, oszczędzanie wody, energii i inne pseudo "ekologiczne" wymysły. Wyrzucam śmieci w foliowych rozkładających się milion lat workach i śpię potem spokojnie jak dziecko.
Pozdrawiam wszystkich normalnych.<br><hr>Zielony_<br>
Dziękuję wszystkim za miłe słowa.
LwG.<br><hr>Zielony_
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/1/2012, 15:21

Komentatorzy napisał(a):Jeżeli autorowi artykułu, którego horyzonty myślowe jak widać nie są szersze niż cieniutka średnica jego rurki wydechowej, zależy w życiu WYŁĄCZNIE na maszynie, której dosiada, a wszystko inne i wszystkich innych ma sobie za nic, to świadczy tylko o nim. Nie najlepiej zresztą. Sam jeżdżę i jeździć lubię, ale to nie znaczy, że nie przeszkadza mi jak ktoś mi pod oknem piłuje na przelotowym wydechu kiedy próbuję zasnąć. Każdy medal ma dwie strony. To, że wybrałeś sobie motocykl (albo rower, samochód czy traktor) jako środek transportu, nie oznacza, że automatycznie możesz przestać liczyć się ze wszystkimi i wszystkim (naprawdę myślisz że możesz Boczo? Czemu nie napiszesz, że skoro jeździsz Banditem to wolno Ci wjeżdżać pod zakaz oraz, a dlaczego nie?, gwałcić zakonnice i strzelać do dzieci :) To tak nie działa Boczo, przykro mi, że musze Ci to uświadomić. Ekologia jest czasem faktycznie głupio realizowana, ale sama w sobie ma sens. Możemy krytykować głupotę ale nie branzlujmy się nad "przemyśleniami" kolesia, który oświadcza, że ma wszystko w d*** i będzie dalej piłował gałąź na której wszyscy siedzimy. Nie podobaja się wielka emisja chin? To kombinujmy jak na Chińczyków wpłynąć żeby ją obniżali zamiast oświadczać z głupawym uśmiechem "Jak oni mogą to ja też". Logika typu "skoro Janek kradnie swojej mamie pół wypłaty to ja też mogę ukraść z 5 stówek" to dziecinada... <br><hr>na pohybel domorosłym mędrkującym kretynom<br>
Tak, i wróćmy do mieszkania na drzewie bo inaczej za 25 lat świat się skończy.
Wpienia mnie widok śmieci wyrzucanych po lasach, niszczenia wielu pięknych miejsc, orania przestrzeni zielonych pod apartamentowce. Ale są GRANICE.
Przey!@#nie się do wszystkiego i wszystkich (bo za każdy spalony bak umiera kolejny z miliarda gatunków robaczków na tej planecie!?) to bzdura. Od eliminowania starych, kopcących, kapiących olejem strucli są badania techniczne. Nowe auta na drodze z ekologią mają niewiele wspólnego, jeśli już to jako skutek uboczny zwiększania ich wydajności. Przemysł, w tym głównie energetykę, i tak musimy unowocześniać. Znowu, słowo klucz - wydajność. A sensu handlu emisjami CO2 do dzisiaj nikt poważny nie potrafi usprawiedliwić.
Jeśli ktokolwiek ma ze mną zamiar dyskutować, niech mi tylko powie, jak się miał wybuch Eyjafjallajökull do norm emisji całej UE? Ile rocznych "budżetów" poszło z "dymem"?
Czas powiedzieć dość terrorystom. Zielona unijna polityka to szkoda dla nas wszystkich. Cierpi na tym gospodarka, cierpimy na tym MY.<br><hr>Kacperski
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/1/2012, 15:54

Komentatorzy napisał(a):Większą część zanieczyszczenia powietrza powodują wybuchy wulkanów. A najśmieszniejsze są Ekologiczne Świetlówki Energooszczędne. Każda pozwala zaoszczędzić ileś tam węgla ale jednocześnie zawiera 5 mg rtęci. Czysta, żywa ekologia...<br><hr>Ryniu<br>
Żeby było weselej chłopcy z Brukseli na gwałt każą eliminować z użytkowania termometry rtęciowe, a na drugim wdechu wrzeszczą, że jedynie słuszne są energooszczędne świetlówki bazujące właśnie na rtęci. Co mój poprzednik nadmienił.
Zupełna niespójność myślenia i działania brukselskiej ferajny.<br><hr>Suworow2
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/1/2012, 21:45

Kogo obchodzi jakieś CO2? Przecież to jest wałek jak stąd to księżyca i można sobie za CO2 podstawić MP3 albo CHWDP4 bo są równie zabójcze dla sumów czy innych kaktusów. CO2 powoduje najwyżej globalne ocipienie wśród ludzi, którym głowy się do niczego nie przydają.<br><hr>Wentyl
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/1/2012, 22:14

Tankowiec plynacy z ameryki do azji zanieczyszcza tak srodowisko jak wszystkie pojazdy w rok !
Zgniatamy butelki po to zeby firmy handlujace odpadami mialy tanszy transport bo PET przerabia sie w chinach na material do ubran znanych firm. Ekolodzy to mafia i oszusci ktorzy pod przykrywka ochrony srodowiska robia majatki <br><hr>Gosc niedzielny.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/1/2012, 23:03

No i stało się, Kanada wycofała się z protokołu z Kyoto i zyskała na tym 10,5 mld euro ! A ile straci na tym Polska, kiedy przyjdzie nam kupować limity CO2 od Francuzów ?

W sumie się im nie dziwię, "Biorąc pod uwagę fakt, że w porozumieniu nie bierze udziału ani największy producent gazów cieplarnianych, czyli Chiny ani kolejny, co do wielkości, czyli USA a do tego Rosja, Brazylia czy teraz Kanada to cała ta idea robi się kolejnym europejskim szalonym planem.
Przestrzeganie ilości emisji w Polsce przy gospodarce opartej na węglu oznacza 100% podwyżki i tak bardzo drogiej energii elektrycznej w ciągu następnych 5 do 8 lat.
Ponad 93% światowej emisji CO2 pochodzi z działalności przyrody a jedynie 7% to działalność człowieka. Z tych 7% najwięksi producenci dwutlenku węgla nie chcą uczestniczyć w jego obniżaniu, więc globalnie walka toczy się o redukcję 2 do 3% ich redukcja nawet do 1% nic nie da, bo w tym samym czasie może dojść ( i dochodzi) do zwiększonej aktywności wulkanicznej na świecie, co ten śmiesznie mały udział człowieka zredukuje do części procenta."

polecam przeczytać:
<a href="http://zmianynaziemi.pl/wideo/kanada-wystepuje-protokolu-kyoto" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://zmianynaziemi.pl/wideo/kanada-wystepuje-protokolu-kyoto</a>
<a href="http://ebe.org.pl/przeglad-prasy/kanada-wycofala-sie-z-protokolu-z-kyoto-i-zyskala-na-tym-105-mld-euro.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://ebe.org.pl/przeglad-prasy/kanada-wycofala-sie-z-protokolu-z-kyoto-i-zyskala-na-tym-105-mld-euro.html</a><br><hr>Kanada ma racje !
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 12/1/2012, 23:12

Komentatorzy napisał(a):Ta ochrona środowiska przed CO2 to jedna wielka bujda i wymysł urzędasów aby więcej kasy zarobić.

Produkcja CO2 wcale nie wpływa na ocieplenie klimatu, klimat na ziemi od najdawniejszych czasów samemu ulegał zmianie i to czy CO2 jest czy nie tego nie zmieni.

Jedynym ratunkiem dla Polski było by WYJŚCIE z UE bo UE to prawie jak dawny związek radziecki - kto się nie zgadza niech poszuka sobie w gogle podobieństw ue i zsrr.

Narazie dobrze by było zorganizować jakieś Strajki itp w całej polsce aby te debile na stołkach zwróciły na to uwagę. <br><hr>fincher<br>
Komentatorzy napisał(a):Tu wbrew pozorom wcale nie chodzi o kasę. Handel powietrzem (limitami CO2) to przede wszystkim mechanizm kontroli konkurencyjnych gospodarek - taki ekonomiczny zamordyzm w wykonaniu grupki psychopatów (głównie z USA).<br><hr>Szczaua -|)-><br>
Komentatorzy napisał(a):heheheehe akurat amerykanie nie maja z tym zadnych problemow !!! Jezdzisz jak chcesz !!!<br><hr>dziq<br>
Z czym nie mają problemów? Bo normy emisji mają takie jak u nas tylko inaczej nazwane.<br><hr>Ola?
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/1/2012, 08:02

Komentatorzy napisał(a):Jeżeli autorowi artykułu, którego horyzonty myślowe jak widać nie są szersze niż cieniutka średnica jego rurki wydechowej, zależy w życiu WYŁĄCZNIE na maszynie, której dosiada, a wszystko inne i wszystkich innych ma sobie za nic, to świadczy tylko o nim. Nie najlepiej zresztą. Sam jeżdżę i jeździć lubię, ale to nie znaczy, że nie przeszkadza mi jak ktoś mi pod oknem piłuje na przelotowym wydechu kiedy próbuję zasnąć. Każdy medal ma dwie strony. To, że wybrałeś sobie motocykl (albo rower, samochód czy traktor) jako środek transportu, nie oznacza, że automatycznie możesz przestać liczyć się ze wszystkimi i wszystkim (naprawdę myślisz że możesz Boczo? Czemu nie napiszesz, że skoro jeździsz Banditem to wolno Ci wjeżdżać pod zakaz oraz, a dlaczego nie?, gwałcić zakonnice i strzelać do dzieci :) To tak nie działa Boczo, przykro mi, że musze Ci to uświadomić. Ekologia jest czasem faktycznie głupio realizowana, ale sama w sobie ma sens. Możemy krytykować głupotę ale nie branzlujmy się nad "przemyśleniami" kolesia, który oświadcza, że ma wszystko w d*** i będzie dalej piłował gałąź na której wszyscy siedzimy. Nie podobaja się wielka emisja chin? To kombinujmy jak na Chińczyków wpłynąć żeby ją obniżali zamiast oświadczać z głupawym uśmiechem "Jak oni mogą to ja też". Logika typu "skoro Janek kradnie swojej mamie pół wypłaty to ja też mogę ukraść z 5 stówek" to dziecinada... <br><hr>na pohybel domorosłym mędrkującym kretynom<br>
Komentatorzy napisał(a):Tak, i wróćmy do mieszkania na drzewie bo inaczej za 25 lat świat się skończy.
Wpienia mnie widok śmieci wyrzucanych po lasach, niszczenia wielu pięknych miejsc, orania przestrzeni zielonych pod apartamentowce. Ale są GRANICE.
Przey!@#nie się do wszystkiego i wszystkich (bo za każdy spalony bak umiera kolejny z miliarda gatunków robaczków na tej planecie!?) to bzdura. Od eliminowania starych, kopcących, kapiących olejem strucli są badania techniczne. Nowe auta na drodze z ekologią mają niewiele wspólnego, jeśli już to jako skutek uboczny zwiększania ich wydajności. Przemysł, w tym głównie energetykę, i tak musimy unowocześniać. Znowu, słowo klucz - wydajność. A sensu handlu emisjami CO2 do dzisiaj nikt poważny nie potrafi usprawiedliwić.
Jeśli ktokolwiek ma ze mną zamiar dyskutować, niech mi tylko powie, jak się miał wybuch Eyjafjallajökull do norm emisji całej UE? Ile rocznych "budżetów" poszło z "dymem"?
Czas powiedzieć dość terrorystom. Zielona unijna polityka to szkoda dla nas wszystkich. Cierpi na tym gospodarka, cierpimy na tym MY.<br><hr>Kacperski<br>
OK, zgoda. Zarówno mędrkujący pseudozieloni jak i medrkujący Boczo nie maja często racji. Komentujesz mój komentarz, a ja nigdzie nie napisałem żeby wracać na drzewa ani nic podobnego. Sytuacja jest chora, zarówno ekonomiczna, społeczna jak i "ekologiczna". Ja tylko piszę, że Boczo z postawą typu "wszystko mi wolno", "pocałujcie mnie wszyscy w dupę" oraz "inni robia źle więc czemu ja mam nie robić" zwyczajnie bije pianę. Możemy dyskutować, możemy szukać jak najlepszych rozwiązań itd. Ale do k...wy nedzy nie sprowadzajmy tego do poziomu piaskownicy. Bo argument typu "Chcę łamać prawo to będę je łamał bo tak mi się podoba" jest niedojrzały i niepoważny.Powtarzam - na drzewie nie mieszkam, sam jeżdżę moto i nie na gazie, alkoholu czy sprężonym powietrzu. Ale tłumik mam normalny, tzn tłumiący. Jakbym miał przelot to ludzie z osiedla mieliby przekichane i mieliby SŁUSZNE pretensje, sam musiałbym przyznać im rację i pomóc się zlinczować.<br><hr>na pohybel domorosłym mędrkującym kretynom
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/1/2012, 10:53

Brawo! Artykuł pierwsza klasa. Mam już dość ekoterroryzmu. Zgniatam butelki, segreguję śmieci, ale OLEJAKA NIE ODDAM!<br><hr>bandziorro
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/1/2012, 13:40

Żal mi, że nie obchodzą Ciebie Pandy, Tygrysy, no i pewnie inne gatunki zwierząt. Nie widzę żadnej sprzeczności w cieszeniu się motocyklizmem i dbaniem o środowisko. Nikt nie każe nam wracać do epoki kamienia łupanego. Przykro mi ale tym razem Boczo Twój art. jest słaby. Kompletnie nie rozumiesz idei życia w zgodzie z naturą. Śmiem twierdzić, że opowieści o ekolożce wyssałeś z palca, co zresztą nie ma znaczenia. Obrażanie kogoś (balerinki i okulary) z uwagi na jego poglądy i przekonania uważam za nie na miejscu i pozostawiam bez komentarza. Uważasz, że masz monopol na wszechwiedzę? Pan i władca Świata? Żważ mój Drogi, że nie żyjesz na nim sam! Jestem wegetarianinem, kocham środowisko naturalne, a zarazem "robię" rocznie na motocyklu więcej km, niż pewnie razem wzięta połowa dzieciaków, które zamieściły komentarze pod Twoim artykułem. Co Ci szkodzą katalizatory? Lubisz spaliny, to zrób sobie wycieczkę do zajezdni autobusowej i stań za odpalonym Ikarusem. Co z tego, że USA i Chiny nie chcą przystąpić do układu z Kyoto? W Twoim rozumieniu rzeczy oznacza to, że będziemy rozgrzeszeni robiąc to samo. To zacznijmy kraś motocykle, bo niektórzy tak robią. Po co kupować, skoro można mieć za darmo? Uważam, że każdy z nas powinien starać się żyć w zgodzie z otaczającym nas środowiskiem. Można zacząć np. od tego, żeby nie jeździć na wybebeszonych tłumikach, aż do odcięcia. Mniej hałasu oraz mniej spalin, a to już coś. Pamiętaj: ŻYJ I POZWÓL ŻYC INNYM. Pozdrawiam! <br><hr>Gnypek - Żyj i pozwól żyć innym
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/1/2012, 13:40

Żal mi, że nie obchodzą Ciebie Pandy, Tygrysy, no i pewnie inne gatunki zwierząt. Nie widzę żadnej sprzeczności w cieszeniu się motocyklizmem i dbaniem o środowisko. Nikt nie każe nam wracać do epoki kamienia łupanego. Przykro mi ale tym razem Boczo Twój art. jest słaby. Kompletnie nie rozumiesz idei życia w zgodzie z naturą. Śmiem twierdzić, że opowieści o ekolożce wyssałeś z palca, co zresztą nie ma znaczenia. Obrażanie kogoś (balerinki i okulary) z uwagi na jego poglądy i przekonania uważam za nie na miejscu i pozostawiam bez komentarza. Uważasz, że masz monopol na wszechwiedzę? Pan i władca Świata? Żważ mój Drogi, że nie żyjesz na nim sam! Jestem wegetarianinem, kocham środowisko naturalne, a zarazem "robię" rocznie na motocyklu więcej km, niż pewnie razem wzięta połowa dzieciaków, które zamieściły komentarze pod Twoim artykułem. Co Ci szkodzą katalizatory? Lubisz spaliny, to zrób sobie wycieczkę do zajezdni autobusowej i stań za odpalonym Ikarusem. Co z tego, że USA i Chiny nie chcą przystąpić do układu z Kyoto? W Twoim rozumieniu rzeczy oznacza to, że będziemy rozgrzeszeni robiąc to samo. To zacznijmy kraś motocykle, bo niektórzy tak robią. Po co kupować, skoro można mieć za darmo? Uważam, że każdy z nas powinien starać się żyć w zgodzie z otaczającym nas środowiskiem. Można zacząć np. od tego, żeby nie jeździć na wybebeszonych tłumikach, aż do odcięcia. Mniej hałasu oraz mniej spalin, a to już coś. Pamiętaj: ŻYJ I POZWÓL ŻYC INNYM. Pozdrawiam! <br><hr>Gnypek - Żyj i pozwól żyć innym
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/1/2012, 13:53

Komentatorzy napisał(a):Jeżeli autorowi artykułu, którego horyzonty myślowe jak widać nie są szersze niż cieniutka średnica jego rurki wydechowej, zależy w życiu WYŁĄCZNIE na maszynie, której dosiada, a wszystko inne i wszystkich innych ma sobie za nic, to świadczy tylko o nim. Nie najlepiej zresztą. Sam jeżdżę i jeździć lubię, ale to nie znaczy, że nie przeszkadza mi jak ktoś mi pod oknem piłuje na przelotowym wydechu kiedy próbuję zasnąć. Każdy medal ma dwie strony. To, że wybrałeś sobie motocykl (albo rower, samochód czy traktor) jako środek transportu, nie oznacza, że automatycznie możesz przestać liczyć się ze wszystkimi i wszystkim (naprawdę myślisz że możesz Boczo? Czemu nie napiszesz, że skoro jeździsz Banditem to wolno Ci wjeżdżać pod zakaz oraz, a dlaczego nie?, gwałcić zakonnice i strzelać do dzieci :) To tak nie działa Boczo, przykro mi, że musze Ci to uświadomić. Ekologia jest czasem faktycznie głupio realizowana, ale sama w sobie ma sens. Możemy krytykować głupotę ale nie branzlujmy się nad "przemyśleniami" kolesia, który oświadcza, że ma wszystko w d*** i będzie dalej piłował gałąź na której wszyscy siedzimy. Nie podobaja się wielka emisja chin? To kombinujmy jak na Chińczyków wpłynąć żeby ją obniżali zamiast oświadczać z głupawym uśmiechem "Jak oni mogą to ja też". Logika typu "skoro Janek kradnie swojej mamie pół wypłaty to ja też mogę ukraść z 5 stówek" to dziecinada... <br><hr>na pohybel domorosłym mędrkującym kretynom<br>
Trafiłeś w sedno. Zgadzam się z Tobą w 100%. Przynajmniej jednak osoba myśli trzeżwo, a to oznacza, że jeszcze nie wszystko stracone :)<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na gr