Zobacz wÄ…tek - <i>[Triumph Tiger Explorer]</i> Triumph Tiger Explorer - dor
NAS Analytics TAG

[Triumph Tiger Explorer] Triumph Tiger Explorer - dor

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 18/1/2012, 11:36

Komentatorzy napisał(a):Zaniedługo wyjdzie nowy GS i angole znowu będą w d***, szykuje się kolejna zrzyna z bmw. Może i przykry to fakt, ale to bejca rozdaje tu karty, reszta tylko goni<br><hr>iuj<br>
Może i rozdaje w kategorii limuzyn dla pierników ale goście od KTMów 990 Adv (co jeździlili też GSami) twierdzą, że radocha na KTMie jest dwa razy większa a na ryjach zamiast banana mają całą skrzynkę :)<br><hr>Telewizor
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 23/4/2012, 21:16

To Gs musi dorwać Triumpha !!!!!!!!!!!<br><hr>marek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 6/9/2012, 16:11

Komentatorzy napisał(a):Osobiście przesiadłem się z BMW właśnie do Triumpha. Trochę w innej kategorii bo Speed 2011, jestem bardzo zadowolony - zrobione już 12 tysięcy km. Jeżeli Explorer będzie miał tylko przynajmniej podobną charakterystykę - mocny dół i środek, a do tego charakterystyka oddawania mocy, to może zagrozić słynnemu GSowi. Który w szczególnie w ostatnich modelach już nie jest tak bezawaryjny jak stare boxery. A do tego budowa modułowa powoduje bardzo, bardzo wysokie koszty.
Co do serwisu i samego importera Triumpha, fakt bywa czasami śmiesznie. Ale i same BMW też nie jest tak doskonałe, jak można by sądzić na pierwszy rzut oka<br><hr>mik<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego podaj mi swojego maila bo planuje zakup Tigera 800 i mam pytanko moj mail psmoku@poczta.onet.pl<br><hr>psmoku<br>
Michal Pyszka, pyszkam90@gmail.com, 725730436 lub 508-303-555. Moja firma sprzedaje sprowadzane z niemiec samochody motory. Bez faktur, rachunkow. Wszystko mozna obejrzec pod Wroclawiem. Jest tez mozliwosc ze ktos sobie upatrzy jakies cacko i my to sprowadzamy.<br><hr>Mich90
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/3/2013, 13:15

Tak bejca rozdaje karty.. a w Kanadzie same awarie min wyciek oleju na tylną oponę.. Człowieku jeździłeś kiedykolwiek motocyklem (bokserem)?! że się wypowiadasz? Beemką nie da się jeździć!! XC bije gs na łeb na szyję!!<br><hr>max
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/2/2015, 14:15

Komentatorzy napisał(a):WSZYSTKO PIEKNIE ALE JAK CZYTAM I SLYSZE 3 CYLINDRY TO MI SLABO, JAKOS MI TO ZLATUJE DAEWOO TICO I BASTA .... <br><hr>VFR800 FI RULEZ<br>
A 2 cylindry nie kojarzÄ… ci sie z maluchem???<br><hr>Przemo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/8/2015, 17:56

Komentatorzy napisał(a):Osobiście przesiadłem się z BMW właśnie do Triumpha. Trochę w innej kategorii bo Speed 2011, jestem bardzo zadowolony - zrobione już 12 tysięcy km. Jeżeli Explorer będzie miał tylko przynajmniej podobną charakterystykę - mocny dół i środek, a do tego charakterystyka oddawania mocy, to może zagrozić słynnemu GSowi. Który w szczególnie w ostatnich modelach już nie jest tak bezawaryjny jak stare boxery. A do tego budowa modułowa powoduje bardzo, bardzo wysokie koszty.
Co do serwisu i samego importera Triumpha, fakt bywa czasami śmiesznie. Ale i same BMW też nie jest tak doskonałe, jak można by sądzić na pierwszy rzut oka<br><hr>mik<br>
Komentatorzy napisał(a):kolego podaj mi swojego maila bo planuje zakup Tigera 800 i mam pytanko moj mail psmoku@poczta.onet.pl<br><hr>psmoku<br>
Komentatorzy napisał(a):Michal Pyszka, pyszkam90@gmail.com, 725730436 lub 508-303-555. Moja firma sprzedaje sprowadzane z niemiec samochody motory. Bez faktur, rachunkow. Wszystko mozna obejrzec pod Wroclawiem. Jest tez mozliwosc ze ktos sobie upatrzy jakies cacko i my to sprowadzamy.<br><hr>Mich90<br>
Uwaga, Michal Pyszka to oszust. Jest to zaklad Michał Pyszka Pthu M-Auto, Zebrzydowa 242, 59-730 Nowogrodziec, NIP: 6121812295 w ktorym na czesci rozbiera sie samochody co najmniej watpliwego pochodzenia. To samo jest ze skuterami, ktorych pochodzenie ten pan ma problem udowodnic. Zglaszalem sprawe na Policje ale wydaje mi se ze w tej malej miejscowosci wszyscy sie znaja i nikt tej firmy nie ruszy.<br><hr>Marek Stroll
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê