Zobacz wątek - Problem z Fzr 600

Problem z Fzr 600

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff, henio12323, rosa, cycu_rsko

Problem z Fzr 600

Postprzez Kuba93 » 20/12/2011, 23:08

Witam, jestem tu nowy, więc na początku chciałbym się przywitać. Mam mały problem a mianowicie posiadam Fzr600 z 91r. przerobiona na streeta. Niestety silnik był już w słabej kondycji więc postanowiłem wymienić go na nowszy model (z 3HE na 4JH), jednak jak się okazało musiałem również przełożyć wiązkę elektryczna, ponieważ trochę się różniły.. Teraz do sedna, kable w wiązce oraz na ramie trochę się różnią a ja nie potrafię nigdzie znaleźć schematu elektryki do modelu 4JH(96r.). Potrzebowałbym jakiegoś dobrego mechanika który by się na tym znał, podłączył elektrykę a po odpaleniu silnika przeprowadził regulacje gaźników zaworów itp. Ktoś z was robił już taką przekładkę ? Nie znacie kogoś w opolskim kto by się tego podjął, najlepiej w opolski? Jaki może być koszt takiej operacji ?

Z góry dziękuję i pozdrawiam !!
Kuba93
Świeżak

Powrót do Mechanika motocyklowa