Zobacz wątek - Sprzedam Kymco Super 9 2t 50cc 2009 rok CZARNY MATT

Sprzedam Kymco Super 9 2t 50cc 2009 rok CZARNY MATT

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, leff

Sprzedam Kymco Super 9 2t 50cc 2009 rok CZARNY MATT

Postprzez kasia504 » 20/12/2011, 18:50

Witam, mam do sprzedania Super 9 z 2009 roku w bardzo dobrym stanie, serwisoany w ASO, wymieniony pod koniec sezonu olej i filtr powietrza. Przebieg to trochę ponad 8000 km, Skuetr po niwielkim wypadku do wymiany szybka kierunku i lusterko pozatym wszytko ok ( zwykla stłuczka parkingowa nie naparwiałam aby było widać co sie stało).

Jestem drugim właścicielem i zaraz po zakupie poprawiłam troche wygląd S9 malując wszystkie srebne plastyki na czrny matt i zdejmując naklejki ( orginalny kolor to srebrno-pomarańczowy :-/ drugie zdjecie) teraz S9 prezentuję się duzo lepiej.

Więcej info pod numerem telefonu 501-267-340

MOŻLIWY TRANSPORT NA TERENIE WARSZAWY :-)
kasia504
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl