Zobacz wątek - Jak wystartować w British Superbike ?
NAS Analytics TAG

Jak wystartować w British Superbike ?

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Jak wystartować w British Superbike ?

Postprzez stunt29 » 19/12/2011, 11:43

Witam, interesuje mnie start w jednej rundzie w przyszłym sezonie w BSB. Chciałbym uzyskać informacje od kogoś kto zna temat startów w tej klasie a mianowicie ile kosztuje start w jednej rundzie British Superbike oraz czy posiadana przeze mnie licencja wyścigowa A która upoważnia mnie w Polsce do startów klasach Mistrzowskich tj. Polskie Superbike itp. to ta licencja będzie tak samo egzekwowana na wyspach i będe mógł z nią wystartować w jednej rundzie czy też trzeba nabyć inne upoważnienia na wyspach ?
Pozdrawiam
stunt29
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27/9/2009, 14:35


Postprzez RUTRA.RD » 23/1/2012, 10:33

Ciezko bedzie odpoiedziec na te pytania napisz do nich



Enter the 2011 season
Entry for the 2011 season can now be completed online at https://www.bsbteams.com

Event Enquiries
For all general event enquiries including tickets and camping details please contact the relevant circuit directly.

Organisation enquiries
If your enquiry relates to the organisation or participation in the championship, or any of its support races, please send your email to:
bsb@msvracing.co.uk

Commercial opportunities enquiries
If you are interested in commercial opportunities within the championship then please send your mail to:
bsb@msvracing.co.uk

Media enquiries
If your enquiry is media related or involves media accreditation, please contact:
bsbmedia@msvracing.co.uk

Webmaster enquiries
If you experience any problems using this site or have any comments to make about it, please send them to: webmaster@britishsuperbike.co.uk

Event and Championship Organisers
Series Director: Stuart Higgs
MSVR
Brands Hatch
Fawkham
Longfield
Kent, DA3 8NG
e-mail: bsb@msvracing.co.uk
Tel:01474 875296
web: www.msvracing.co.uk
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa




Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê