Zobacz wątek - Suzuki GSR prośba o ocenę!
NAS Analytics TAG

Suzuki GSR prośba o ocenę!

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Suzuki GSR prośba o ocenę!

Postprzez thor001 » 13/12/2011, 19:37

Witam wszystkich!
Mam gorącą prośbę o pomoc przy kupnie pierwszego motocykla. Postanowiłem kupić Suzuki GSR z 2008 roku. Oto link:
http://armedbike.otomoto.pl/suzuki-gsr- ... 16839.html
Może ktoś z forumowiczów, a zarazem doświadczony motocyklista wesprze świerzaka w kupnie. A jeśli ktoś z Warszawy przypadkiem wpadnie i oceni to będę dozgonnie wdzięczny.
Wiem, wiem, zaraz odezwą się niektórzy z pytaniem dlaczego tu, a nie w salonie, dlaczego 2008 r., dlaczego, dlaczego.
Już śpieszę wyjaśnić. Po pierwsze na pierwszy motor uważam, że 600 to i tak ho...ho..., po drugie nie z salonu, a z komisu, bo cena też jest istotna. Ten rocznik wystarczy całkowicie - nie za stary i nie za młody. Gdy zdarzy się coś nieprzewidzianego np. wywrotka, nie będę sobie pruł żył.
Po pierwszych oględzinach stwierdzam, że stan zachowania jest dobry, stan zużycia opon i pozostałych elementów świadczy również. Maszyna nie wygląda na przystanek przerobiony na motor jak to miało miejsce w przypadku czarnej GSR z Białegostoku, gdzie właściciel zapewniał o nienagannym stanie, a okazało się że moto miał prostowaną ramę, lagi i był po dobrym wypadku. Oceniał to kolega wieloletni użytkownik i serwisant motorów.
Dobra dość wywodów.
Gorąco proszę o pomoc. Odwdzięczę się.
dziękuję
thor001
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14/11/2011, 15:17
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez fincher » 13/12/2011, 21:56

Skoro masz takiego kolegę to zawieź go do tego motocykla i niech obejrzy.
Po zdjęciach robionych przez handlarzy nie zawsze sie da coś zobaczyć.
DragStar125>CBR125>FZS600>FZ6n
Avatar użytkownika
fincher
Bywalec
 
Posty: 822
Dołączył(a): 20/6/2011, 21:45


Postprzez thor001 » 14/12/2011, 11:35

Problem w tym, że kolega mieszka tak jak pisałem w Białymstoku, a nie w Warszawie. Stąd moja gorąca prośba o pomoc.
thor001
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14/11/2011, 15:17
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości




na górê