Zobacz wątek - INTERNATIONALE BIKE ISLAND DAY !!! 28.06-01.07.2012 !!!
NAS Analytics TAG

INTERNATIONALE BIKE ISLAND DAY !!! 28.06-01.07.2012 !!!

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

INTERNATIONALE BIKE ISLAND DAY !!! 28.06-01.07.2012 !!!

Postprzez BIKE ISLAND DAY » 27/11/2011, 00:35

INTERNATIONAL BIKE ISLAND DAY!!!

Zlot - Otwarty

data rozpoczecia: 2012-06-28 godzina 12:00:00 data zakończenia:2012-07-01 00:00:00

http://www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/672 ... ay!!!.html

http://www.livetoride.pl/newstickers/in ... RfaWQvLTE=

http://www.motocykle.slask.pl/index.php ... -01072012/






INTERNATIONAL BIKE ISLAND DAY!!!
Zlot - Otwarty

data rozpoczecia: 2012-06-28 godzina 12:00:00 data zakończenia:2012-07-01 00:00:00

NAJWIĘKSZE WYDARZENIE W 2012 ROKU NA SCENIE MOTOCYKLOWEJ W EUROPIE!!!
Miejsce to malowniczo położona wyspa o pow. 80.000 m2 (8 ha) na lekko górzystym terenie otoczona wodą, dojazd (prom co 5 min) i przed wyspą 400.000 m2 (40 ha)Niesamowity KLIMAT!!!
UWAGA WJAZD ZA DARMO !!! w tym pole namiotowe,natryski,wc, ,koncerty,konkursy,pokazy.itp)
Organizator byłej Szklarskiej Poręby lata 1994-2001
MNÓSTWO KONKURENCJI, POKAZÓW,LOTY BALONEM ,LOTY NA SPADOCHRONIE ZA MOTORÓWKĄ,POKAZ MOTOCYKLI BIKE-SHOW,SEX-SHOW,FIRE-SHOW
JEDNYM SŁOWEM MEGA-SHOW!!!
Lokalizacja: LUBIESZEWO, Polska Tel.+48 516 703 264 Jacek
BIKE ISLAND DAY
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26/11/2011, 20:01


Postprzez BIKE ISLAND DAY » 3/4/2012, 10:59

Załączona grafika: BID Plakat 1024x723pix 307KB.jpg


PROGRAM na www.bikeisland.pl
BIKE ISLAND DAY
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26/11/2011, 20:01


Postprzez BIKE ISLAND DAY » 27/5/2012, 11:12

Obrazek

[url]http://www.bikeisland.pl/pokaz_menu.php?numer=5[url]

Obrazek
BIKE ISLAND DAY
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26/11/2011, 20:01

Postprzez Alias83 » 2/6/2012, 22:58

Wybiera się ktoś z DW/DWR? Bo ja już prawie mam wyjazd z plecaczkiem dogadany, ale wolelibyśmy sami nie lecieć... jak ktoś, coś to PW...
Alias83
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22/4/2012, 12:07
Lokalizacja: Wrocłae... prawie

Postprzez 0bi1.davidson » 21/6/2012, 17:21

Ojojoj, widzę, że ktoś chce władować nas na dużą minę.

Ostrzegam! Byłem tam i oglądałem to miejsce, gdzie ma być zlot - szykuje się żenada roku!

Prawie wszystko, co opisane, to wielka ściema.
Przede wszystkim wokół jet prawie SAMO BŁOTO!

Słyszałem już głosy, że miejsce jest beznadziejne, ale takie posty są szybko usuwane (na zlotymotocyklowe.pl) a że blisko mieszkam, postanowiłem sprawdzić na własne oczy.

I miałem rację! Ja się nie wybieram, a jeśli ktoś zamierza gnać wiele kilometrów zwiedziony pustymi obietnicami świetnej zabawy robi to na własną odpowiedzialność.

Nie mogę bluzgać (regulamin), ale cisną mi się na usta słowa niecenzuralne. Zaczęło padać i uświniłem się w błocie. Teren nadaje się, ale na zlot quadów lub wozów pancernych a nie motocykli!!! Miejsce pod namioty nasiąka wodą i W ŻADEN sposób nie nada się na rozbicie namiotów - chyba, że ktoś lubi Woodstock albo polowanie na bagnach.

Dojazd beznadziejny. Pomijam fakt, że koszt promu to 50 zł, bo ta wieść się przebiła - ważniejsze jest to, że prom jest tak mały że aby się dostać na czas, trzeba zająć miejsce w kolejce chyba z dobę przed.

Droga wąska na jedno auto, a na miejscu miejsca brak. Radzę zabrać kalosze. Albo odpuścić sobie - no chyba że (powtórzę się) ktoś lubi Woodstok i tarzanie w błocie.

Gdyby w zlocie miało wziąć kilkanaścnie osób, to będzie fajnie - ale przy ilości ponad kilkadziesiąt, to będzie PORAŻKA.

Śmiech mnie pusty ogarnia, jak pomyślę sobie o paleniu gum na takim błocku :D :D :D

Pojazdy mają niby zostać na stałym lądzie, ale gdzie????? W pobliskiej wsi? Bo miejca tam na parking bardzo mało.

Zrobiłem specjalnie zdjęcia w tym celu, sami oceńcie:

http://imageshack.us/photo/my-images/502/img6631d.jpg/


BĘDZIE WIELKIE ROZCZAROWANIE!
0bi1.davidson
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21/6/2012, 16:49
Lokalizacja: Drawsko Pomorskie

Postprzez BIKE ISLAND DAY » 23/6/2012, 12:28

taki baranie jesteś mądry we wszystkich forum w polsce oczerniasz ten zlot ,
zdjęcie baranie zrobiłeś podczas prac . jak jesteś taki w pożądku to umów się ,z chętnymi by zobaczyćteren a swojądrogą administrator poda mi do ciebie namiary i ciekawe jak mi się wytłumaczysz z tego gówna co robisz do zobaczenia niebawem.
Wszyscy którzy mają wątpliwości zapraszamy do obejrzenia terenu ,każdy wypowiada się że jest u nas jak w raju a taki kut.... próbuje wam robić zamieszanie, zwykły kut....!!!!
BIKE ISLAND DAY
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26/11/2011, 20:01

Bike Island Days

Postprzez SzakalZDW » 2/7/2012, 09:32

Byłem tam i powiem szczerze, że organizacja była beznadziejna :evil:

Oto moje odczucia:
- brak jakiegokolwiek drogowskazu kierującego na zlot a dojazd nie jest łatwy
- brak wody w toaletach i w prysznicach (czasem trochę kapało ale tak się nie da umyć)
- toalety daleko od obozowiska
- obozowisko daleko od scen i innych atrakcji
- brak wody w obozowisku (a było cholernie gorąco)
- namioty stały na górzystym polu, przez co jak popadało bardzo trudno było stamtąd wyjechać (niejeden się wywrócił)
- jedzenie koszmarne
- sceny malutkie

Co do promu to nie był wcale taki mały i nie było problemów z dostaniem na wyspę, chociaż za motor płaciło się dodatkowo 50zł (czyli razem 100zł).

Za browary i jedzenie można było płacić tylko talonami, a jak komuś zostało na talonie np. 2zł to przepadało bo nie było nic za 2 zł a pieniędzy nie zwracają.

Szkoda, że nie było można postawić namiotu na wyspie bo miejsca było sporo.

Ogólnie wszędzie było daleko więc trochę się nachodziłem.

Przed wyspą miejsca na namioty było sporo wiec nie było problemów ze znalezieniem miejsca.

Drugi raz na pewno tam nie przyjadę :x
SzakalZDW
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11/1/2012, 14:10
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez palgumeniedusze » 2/7/2012, 14:48

ja bylem i mi pasowlo! teren zlotu uwazam ze bomba pagorki mialy swoj urok!!! chyba nikt mi nie powie ze bylo tam bloto? chyba nigdy nie byliscie na zlocie gdzie bylo bloto po deszczu to co tam bylo to pryszcz. oczywiscie organizacja nie byla na najwyzszym poziomie ale byla to pierwsza impreza i za friko wiec mozna wybaczyc. nikt nikogo nie namawial zeby wydac 5 dych na prom. browary siki ale bylo mozna wyjsc do sklepu. z jesli chodzi o jedzeniem to my rozwiazalismy ten problem grilem jednorazowym i kielba generalnie jak ktos naprawde nie chce sie bawic to nawet jakby flaszki rozdawali za friko to bedzie zle. ja sie ubawilem trzeplem 500 km i pobawilem sie z przyjaciolmi. :) a jak ktos chcial luksus to trza se kupic hadeka jechac na karpacz i spac w hotelu
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez Ewcia3666 » 2/7/2012, 19:09

Byłam i się rozczarowałam organizacją........ porażka. Miejsce - śliczne, ludzie - super, ale organizatora powinni zwolnić... :P

1. Głowne miejsce imprez hektary od grupek ludzi rozstrzelonych w przeciwnych stronach pola.
2. Kupowanie za zakupione wcześniej talony (+ peerelowski handel nimi). Catering poniżej krytyki. Wybór - kiełbasa na talony/ 2kanapki+bułka słodka na śniadanie - jedyna możliwość zakupu. Napoje - 80% piwo i resztki innych napojów
3. Braki wody w toaletach, prysznice są - ale wody jak na lekarstwo - ledwo kapie i zimna.
4. grał Lombard - podrobiony :-P
5. Kiepska informacja - tylko w określonych punktach (tzw.europunkty :-)))) ) i książeczki - bez info gdzie dokładnie co się dzieje.
6. Brak widocznych osób, które prowadzą imprezę.
7. DO serwisu moto aby wjechać należało zapłacić 50PLN (wjazd na wyspę, gdzie był serwis) !!!
(kolega musiał zrerować lewe lusterko w moto. Ochroniarz stwierdził, że go do serwisu nie wpuści - bo przecież po co mu lusterko lewe - nie jest takie znowu potrzebne w czasie jazdy. Po burzliwej inerwencji w końcu udało mu się na tą wyspę wjechać... :evil: :!:

Ale i tak dobrze się bawiłam - tylko dzięki fajnej ekipie!

:D 8) :!:
POzdrowienia
She is me
Ewcia3666
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2/7/2012, 18:54
Lokalizacja: Piaseczno, Warszawa



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na gr