Zobacz wątek - {S} Nikon D5000 + AF-S 18-55 VR

{S} Nikon D5000 + AF-S 18-55 VR

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Miczab, leff

{S} Nikon D5000 + AF-S 18-55 VR

Postprzez gasior87 » 22/11/2011, 22:46

Witam, korzystając z okazji zarejestrowania się na forum, chciałbym zamieścić ogłoszenie:

Mam do sprzedania praktycznie nowy aparat Nikon D5000 wraz z dedykowanym obiektywem 15-55mm
Aparat jest egzemplarzem oddanym do testu w salonie w trakcie którego zrobionym nim zostało ok.3000 zdjęć. I właśnie taki zakupiłem.
Dodam jeszcze, iż po tym teście, a przed sprzedażą fachowcy z serwisu Nikona dokładnie go sprawdzili, oraz wyczyścili, przez co nie ma żadnych śladów użytkowania.

Oczywiście zestaw jest 100% sprawny z gwarancją na 24 m-ce.
W zestawie znajdują się wszystkie dekielki,
zabezpieczenie mocowania lampy błyskowej.
ładowarka z akumulatorem rzecz jasna,
pasek na szyję,
kabelki transmisji danych i video.
komplet dokumentacji,
instrukcja obsługi,
płyta ze sterownikami i programem obróbki Nikona,
pudełko z kartonikami i styropianami zabezpieczającymi.
jednym słowem dosłownie wszystko, co w zestawie znaleźć się powinno.
Zapraszam do kupna,

oczywiście z racji na wartość sprzętu preferuję odbiór osobisty, jednak jeśli będzie potrzeba mogę wysłać zabezpieczoną przesyłką DHLem (na terenie Polski)
Zdjęcia w jakotakiej (choć niestety zrobione kiepskim aparatem..) zamieszczam tutaj:

www.picasaweb.google.com/gasior87/NIkonD5000
Jeśli będziecie Państwo chcieli, mogę zrobić zdjęcie jakiegoś dodatkowego szczegółu

Oczywiście na wszystkie pytania chętnie odpowiem, jeśli będą Państwo chcieli potwierdzenia serwisu w sprawie oryginalności zestawu, czy też jego historii, również mamy taką możliwość.
Pozdrawiam i proszę o kontakt

gasior87@gmail.com
604-230-604

Cena zestawu to 1700 zł

Maciej Gąsiorowski
(Warszawa)
gasior87
Świeżak

Powrót do Ogłoszenia drobne