Zobacz wątek - (S) suzuki gsf 600 bandit
NAS Analytics TAG

(S) suzuki gsf 600 bandit

Kupno, sprzedaż i zamiana pojazdów - dla tych, którzy nie lubią korzystać z http://gielda.scigacz.pl/ (ogłoszenia z gielda.scigacz.pl pojawiają się przy wszystkich artykułach w portalu Ścigacz.pl o pasujących do nich motocyklach)
_________

(S) suzuki gsf 600 bandit

Postprzez blazioo » 11/11/2011, 15:39

mam do sprzedania bandita motocykl w perfekcyjnym stanie technicznym jak i wizualnym bandziorek to było moje oczko w głowie trochę czasu spędziłem na szukaniu dobrego okazu i znalazłem motocykl w moim posiadaniu od 3lat i byl to pierwszy prawdziwy motocykl dbałem o niego bardziej niż o dziewczynę heehee;)) mimo że był to pierwszy większy motocykl świetnie sobie z nim poradziłem dlatego taki okres w moim posiadaniu gdyż powoli się z nim oswajałem, co do motocykla to niedawno przeszedł wymiany oleju filtrów klocków płynu ham, synchronizacje więc przygotowany jest już na kolejny sezon. w motocyklu jest sporo dodatków dodam że jest on z 1995roku i silnik jak i cała reszta robi wrażenie w doskonałej kondycji. Motocykl świetnie sie nadaję na pierwsze moto ale dla tych co mają troszeczkę oleju w głowie mocy na pewno mu nie brakuje. więcej info na pw pozdrawiam
blazioo
Świeżak

Powrót do Motocykle, skutery, quady - dodaj też ogłoszenie na gielda.scigacz.pl