Zobacz wątek - Proszę o pomoc !

Proszę o pomoc !

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Boshi, Black-Ghost, leff

Proszę o pomoc !

Postprzez Kossov » 8/11/2011, 22:53

Witam serdecznie.

Kupiłem jakiś czas temu zdewastowaną DR 350. Zrobiłem w niej prawie wszystko. Głowicę, korbowód, tłok, całkowity remont. Rama piaskowana, i cała reszta na błysk.
Skończyłem pracę zostając bankrutem.. Zabrałem się do rejestracji i włosy mi dęba stają..

Dostałem do niej mały Brief i duży. Brak tablic. Została sprowadzona z Niemiec w 2007 roku. Od tego czasu nikt jej nie rejestrował tylko była katowana po lasach.
W małym Brifie jest stempel i krzyżyk " czasowo wycofana z ruchu" z datą 2007
Czy uda mi się ją zarejestrować ?
Przeczytałem, że muszę mieć adnotację o powodzie czasowego wyrejestrowania a nie mam takiej. No i teraz najgorsze, ponoć czasowe wycofanie z ruchu w Niemczech nie może być dłuższe nić 18 miesięcy, potem automatycznie pojazd zostanie wyrejestrowany. A jak jest wyrejestrowany to nie można już go zarejestrować ponownie, no i normalnie boję się iść do Urzędu Komunikacji.. Jestem z Warszawy i aby dojechać na jakieś szutry czy lasy muszę się przebić przez miasto...

Proszę pomóżcie, może ktoś wie coś na ten temat.

Pozdrawiam

Kossov.
Kossov
Świeżak

Powrót do Oceny ofert sprzedaży.