Zobacz wątek - 65 Motocyklowa Pogoń za Lisem - 5 listopada (19.10.2011 11:1
NAS Analytics TAG

65 Motocyklowa Pogoń za Lisem - 5 listopada (19.10.2011 11:1

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

65 Motocyklowa Pogoń za Lisem - 5 listopada (19.10.2011 11:1

Postprzez tonder » 27/10/2011, 20:11

Tradycyjnie w pierwszą sobotę listopada (5.11.2011) zapraszamy do udziału w Motocyklowej Pogoni za Lisem. Areną poszukiwań sprytnego lisa ponownie będą lasy w okolicy miejscowości Romanówka w powiecie siemiatyckim. Trasa będzie liczyła około 40 km, ale faktycznie przejechane kilometry będą zależeć od spostrzegawczości uczestników.

Dokładna liczba punktów kontrolnych oraz kolor oznakowania trasy trzymane są w tajemnicy i zostaną ujawnione na odprawie z uczestnikami tuż przed startem. Przypominamy, że dopuszczone będą pojazdy tylko zarejestrowane.

ZASADY ROZGRYWANIA:

- przed startem „Lis” – osoba prowadząca – wyznacza trasę. Oznaczenia określonym kolorem farby umieszczane są na drzewach, kamieniach. Trudność w ich odnalezieniu polega na tym, że nie są one widoczne na skrzyżowaniu i jeśli uczestnik nie ma szczęścia musi wypróbować każdą z dróg zanim znajdzie właściwą.

- na całej długości trasy umieszczone są Punkty Kontroli Przejazdu, na których uczestnik zbiera pieczątki na Karcie Drogowej. Zwycięzcą zostaje ten, kto jako pierwszy zjawi się na mecie z kompletem pieczątek z PKP.

- na zakończenie imprezy odbywa się rozdanie nagród dla zwycięzców w licznych kategoriach. Zwycięzca w Klasyfikacji Generalnej otrzymuje kitę tytułowego „Lisa”.

Zapraszamy na stronę Automobilklubu Rzemieślnik po więcej szczegółów. ak-rzemieslnik. pl
Zapraszam na krótkie wypady za Warszawe
Avatar użytkownika
tonder
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19/7/2011, 13:28
Lokalizacja: Warszawa, MokotówPowrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocykloweKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
na gr