Zobacz wątek - Tuning Longija l-evo lj50qt

Tuning Longija l-evo lj50qt

i inne małe pojemności
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Boshi, rosa, MarSen

Tuning Longija l-evo lj50qt

Postprzez Kogi123 » 26/10/2011, 21:28

Witam , chcę stuningować mój skuter i chce sie dowiedziec czy to wszystko dobrze pójdzie , chcę wymienić Sprzęgło na sportowe, wariator sportowy , wzmacniany pasek , większy odblokowany gaźnik , stożek , sportowy moduł i wydech jakiś tecnigas albo Stage 6 czy jak to wymienie to nie musze wymieniać np . dzwona sprzęgła czy jakiś przeciw talerzy czy coś , bo nie wiem , czy to wszystko zgra się z sobą i czy nie będę jeszcze musiał wymieniac innych rzeczy zeby to wszystko nie padło , dordźcie :d z góry dzięki :p I jeszcze zastanawiam się czy warto bo za rok kupuje jakąś 125 albo coś innego , jakieś moto , chce stuningowac bede miał okolo. 3k ale tuning jak liczylem wyjdzie okolo 1000zł ale jak bede mial 3k sprzedal bym ten skuter to gdzies 4.500 by bylo i czy nie warto jakiegoś Aeroxa np. zalezy mi na tuningu zeby tak fajnie przyspieszal i sporotowo chodził , wiadomo że chyba lepiej by było kupic Aeroxa , ale on by nie był po tuningu chyba że by był ale wiadomo jak z używanymi , ktoś katował zajeżdżał i wgl.
Kogi123
Świeżak

Powrót do Motorowery do 50 ccm