Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Marco Simoncelli ginie na Sepang
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Marco Simoncelli ginie na Sepang

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 23/10/2011, 20:04

R.I.P <br><hr>CrazyLukas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 23/10/2011, 20:12

Spoczywaj w pokoju [*]<br><hr>Robert
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 23/10/2011, 20:55

Komentatorzy napisał(a):Zginął jeden z nielicznych zadziorów na torze ;) Wojownik jakich mało.
Baaaaaaardzo mi przykro, jakbym stracił kolegę ;(
W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego AMEN
P.S.
Ciekawe jak się czuje Colin, trauma na 100%.
<br><hr>lackysenior<br>
Pomyśl debilu, zanim następnym razem napiszesz takie bzdety!!!!! "Ciekawe jak się czuje....."<br><hr>debiloproof
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/10/2011, 20:58

Komentatorzy napisał(a):[*] Niech mu ziemia lekką będzie. Wspaniale szła twoja kariera niestety niezwykly pech przerwał wszystko....

PS nIE Czepiajcie się KASKU bo kask PRZETRWAŁ a zerwał by się pewnie każdy inny również pechowo trafił go ROSSI, obejrzycie filmik Rossi trafia go przy bardzo dużej prędkości prosto w kark i głowe masa 200kg razy predkość w centralnie spud kasku .KASK porpostu nasiłe został zerwany z niego, Zapewne sama siła uderzenia w głowe już go zabiła nawet jak by kask został i jakims cudem głowy nie urwało to i tak by nic nie zmieniło. Uderzenie było zbyt duże by to przeżyć.
Sugestie ludzi że kask ratuje życie he można miedzy ksiązki wsadzić praktycznie kazdy kask w miare markowy wytrzymałościa wystarczy by przeżyc uderznie nim on peknie. A zaden super mocny kask nie uchroni cie np przed uderzeniem z tirem co z tego że kask przetrwa jak oczy rozmażą sie na wizjerze a mozg zamieni sie w mielone !!!
Wazniejsze od kasku jest myślenie. Dobry kask to komfort a nie bezpieczenstwo !<br><hr>siwy<br>
Przeczytałeś te swoje wypociny analfabeto?????
<br><hr>ćwokoproof
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/10/2011, 21:01

Komentatorzy napisał(a):Jeżeli chodzi o kask, to Shoei by się tak nie zachował jak to ścierwo AGV. Zawsze wiedziałem że AGV to pieprzona tandeta. Może gdyby miał porządny kask to by przeżył.<br><hr>zenek<br>
Post na miarę imienia. Po prostu zenek!!!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>.....
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/10/2011, 21:05

Popieedolony dzień, jeden z najgorszych w moim życiu. Czuje się tak jakby umarł mi brat. I może w rzeczywistości tak jest. My Motocykliści jesteśmy jedną wielką rodziną. Każdy z nas kocha te szalone maszyny, coraz bardziej wykręcone i mniej rozsądne ale to jest nasze życie. A Supersic żył tak jak wielu z nas marzy. Mistrz, świetny człiwiek, jutro wsiadając na mój motocykl pewnie dotrze do mnie że pewien etap w moim życiu się zakończył, i nie uda mi się tego zapomnieć. RIP Marco.<br><hr>ROHS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/10/2011, 21:18

Hmm..naprawde szkoda dzieciaka.Łobuz był z niego nieprzeciętny na torze,ale dzięki niemu wielu kibiców nie usypiało podczas wyścigów.Teraz on sam zasnął....smutek i żal. <br><hr>.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/10/2011, 21:18

Błąd, pech, zły kask? nieważne, odszedł wielki motocyklista, będzie nam go brakować [*]<br><hr>Maciek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/10/2011, 21:52

Bląd, Kask, pech...Colin...nie istotne. Ten wypadek pokazuje, że czas zastanowić się nad podejściem do tematu bezpieczeństwa. Przez kilka lat było dosyć spokojnie, bo poczyniono duże kroki, które jak sie okazuje, już nie wystarczą. W ciągu ostatnich 2 sezonów odeszło 3 doświadczonych i bardzo dobrych, czołowych zawodników....to nie jest przypadek, to braki w dziedzinie bezpieczeństwa spowodowane szybszym postepem technologii budowy motocykli i podzespołów. To sygnał dla FIM, że trzeba coś jednak zmienić, bo niedługo 20-paroletni zawodnicy beda chodzącymi rencistami. kto potrafi dziś policzyć ilość złamań Pedrosy? A przecież koleś ma jeszcze daleko do 30-tki. To nie jest normalne.<br><hr>Thrillco
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/10/2011, 22:20

Komentatorzy napisał(a):Bląd, Kask, pech...Colin...nie istotne. Ten wypadek pokazuje, że czas zastanowić się nad podejściem do tematu bezpieczeństwa. Przez kilka lat było dosyć spokojnie, bo poczyniono duże kroki, które jak sie okazuje, już nie wystarczą. W ciągu ostatnich 2 sezonów odeszło 3 doświadczonych i bardzo dobrych, czołowych zawodników....to nie jest przypadek, to braki w dziedzinie bezpieczeństwa spowodowane szybszym postepem technologii budowy motocykli i podzespołów. To sygnał dla FIM, że trzeba coś jednak zmienić, bo niedługo 20-paroletni zawodnicy beda chodzącymi rencistami. kto potrafi dziś policzyć ilość złamań Pedrosy? A przecież koleś ma jeszcze daleko do 30-tki. To nie jest normalne.<br><hr>Thrillco<br>
To jest taki sport, maksymalne ryzyko. Nie wiem co można zrobić żeby coś tutaj zmienić. Kombinezony tych zawodników przypominają już kevlarowe zbroje. <br><hr>ROHS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/10/2011, 22:22

Czy komuś się wydaje jak mi czy to Rossi na swoim Ducati zerwał kask Marco ?
PS
Nie szykuje puczu, i nagonki na Rossiego to był wypadek, ale takie mam wrażenie.<br><hr>ROHS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/10/2011, 23:27

Komentatorzy napisał(a):Czy komuś się wydaje jak mi czy to Rossi na swoim Ducati zerwał kask Marco ?
PS
Nie szykuje puczu, i nagonki na Rossiego to był wypadek, ale takie mam wrażenie.<br><hr>ROHS<br>
Chyba nie oglądałeś!!!<br><hr>kibic
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/10/2011, 23:50

Komentatorzy napisał(a):Czy komuś się wydaje jak mi czy to Rossi na swoim Ducati zerwał kask Marco ?
PS
Nie szykuje puczu, i nagonki na Rossiego to był wypadek, ale takie mam wrażenie.<br><hr>ROHS<br>
Wystarczy obejrzeć video z wypadku w zwolnionym tempie by zobaczyć że Rossi uderzył w górną część ciała Marco zrywając mu z głowy kask. Colin zderzył się częściowo z motocyklem Marco, częściowo z dolną częścią jego ciała, obaj ci kierowcy nie mieli jednak najmniejszych szans by ominąć Simoncelli'ego.<br><hr>Manila
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/10/2011, 23:58

Komentatorzy napisał(a):Bląd, Kask, pech...Colin...nie istotne. Ten wypadek pokazuje, że czas zastanowić się nad podejściem do tematu bezpieczeństwa. Przez kilka lat było dosyć spokojnie, bo poczyniono duże kroki, które jak sie okazuje, już nie wystarczą. W ciągu ostatnich 2 sezonów odeszło 3 doświadczonych i bardzo dobrych, czołowych zawodników....to nie jest przypadek, to braki w dziedzinie bezpieczeństwa spowodowane szybszym postepem technologii budowy motocykli i podzespołów. To sygnał dla FIM, że trzeba coś jednak zmienić, bo niedługo 20-paroletni zawodnicy beda chodzącymi rencistami. kto potrafi dziś policzyć ilość złamań Pedrosy? A przecież koleś ma jeszcze daleko do 30-tki. To nie jest normalne.<br><hr>Thrillco<br>
Sorry kolego, ale pieprzysz jak potłuczony. Pewnie dla Ciebie zawodnicy z wyścigów TT są skończonymi degeneratami i samobójcami, a sam okładasz siebie poduszkami i ochraniaczami wychodząc na dwór by pobawić się z kolegami. Ryzyko w motorsporcie będzie zawsze, bo o to w tym sporcie chodzi, bez niego by nie istniał.<br><hr>Kobza
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/10/2011, 06:50

Komentatorzy napisał(a):Czy komuś się wydaje jak mi czy to Rossi na swoim Ducati zerwał kask Marco ?
PS
Nie szykuje puczu, i nagonki na Rossiego to był wypadek, ale takie mam wrażenie.<br><hr>ROHS<br>
Komentatorzy napisał(a):Wystarczy obejrzeć video z wypadku w zwolnionym tempie by zobaczyć że Rossi uderzył w górną część ciała Marco zrywając mu z głowy kask. Colin zderzył się częściowo z motocyklem Marco, częściowo z dolną częścią jego ciała, obaj ci kierowcy nie mieli jednak najmniejszych szans by ominąć Simoncelli'ego.<br><hr>Manila<br>
Zgadza się, to Rossi uderzył w głowę Marco, ale co to za różnica czy Rossi, inny zawodnik czy krawężnik? Wypadek na wyścigu i tyle. Nie ma co szukać i palić na stosie czarownic.<br><hr>Loodowiec
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/10/2011, 07:49

żegnaj mistrzu:( wyscigi bez ciebie będą nudne,zawsze cos wnosiłes do zawodów!zawsze byłes usmiechnięty i takim cie zapamiętamy! R.I.P.<br><hr>LADY GAGA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez pawel46 » 24/10/2011, 08:32

zastanawiam sie czy Marco miałby jakiekolwiek szanse gdyby w momencie kiedy poczuł, że traci przyczepność, upadł a nie walczył do końca o utrzymanie... Wiadomo, że to typ zawodnika co nie odpuszcza i już wielu kierowców wsiadało z asfaltu na zakręcie na moto. Ale jak Marco wisiał to widać jak razem z maszyną poszli do wewnętrznej przez zmianę środka cieżkości, brak przyczepności - wiadomo. Ślady gumy także wskazują co działo się z oponami. Ale czy mógł mieć szanse gdyby odpuścił i poprostu zaliczył szlifa? Być może poszedł by do zewnętrznej w żwir.. Nie chodzi mi teraz o jakieś gdybanie i bycie mądrym po szkodzie. być może komuś kiedyś przytrafi sie podobna sytuacja i może wtedy będziemy mądrzejsi
Wszyscy mają podpis! Mam i ja!
pawel46
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15/4/2008, 21:42
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Postprzez Komentatorzy » 24/10/2011, 08:59

[*][*][*] żegnaj Marco [*][*][*]<br><hr>Maciej
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/10/2011, 12:02

Co do kasku to moze byl luzno zapiety, a moze w ogole za luzny, gdzies te wlosy musialy sie pomiescic... Dla mnie ktos zdobywajacy mistrzostwo dzieki brawurowej jezdzie zadnym mistrzem nie jest, a moze dzieki tej smierci nie zginie kto inny...<br><hr>Robert
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/6/2016, 15:54

Komentatorzy napisał(a):Co do kasku to moze byl luzno zapiety, a moze w ogole za luzny, gdzies te wlosy musialy sie pomiescic... Dla mnie ktos zdobywajacy mistrzostwo dzieki brawurowej jezdzie zadnym mistrzem nie jest, a moze dzieki tej smierci nie zginie kto inny...<br><hr>Robert<br>
Następnym razem zanim napiszesz totalna głupotę, zastanów się 1000 razy...

A teraz patrz, współczuj jego rodzicom, siostrze, dziewczynie i innym, oraz bij brawo jak to zrobili ludzie na pogrzebie, a pisanie zostaw innym, bardziej wytrawnym pisarzom...

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=nHScxOIp-J0" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://www.youtube.com/watch?v=nHScxOIp-J0</a>

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=s6COQHF3RJU" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://www.youtube.com/watch?v=s6COQHF3RJU</a><br><hr>dławiciel kiepów
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na gr