Zobacz wÄ…tek - ProszÄ™ o pomoc
NAS Analytics TAG

ProszÄ™ o pomoc

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Sykopson » 23/10/2011, 14:39

Myślę że brak dłoni nie dyskwalifikuje go w żaden sposób, gorzej gdyby nie miał całej ręki, ale do tego moto na 100% da się przygotować, tylko żeby od razu na sprta się nie rzucał. freli na GS 500 też można poszaleć, jak nigdy na niczym nie jeździłeś to naprawdę da Ci kupę frajdy z jazdy, co jak co ale 6s do 100 to nie jest mało :) ,poza tym uczucie prędkości potęguje to że jesteś odsłonięty (nie jak w aucie) więc będzie Ci się wydawać że jedziesz dużo szybciej niż w rzeczywistości.

Powiedz nam jeszcze (bo rozumiem że nie jest tak że nie masz całej) czy pozostałością dłoni jesteś w stanie coś chwycić, mam tu na myśli czy możesz "trzymać" kierownicę?
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)


Postprzez freli321 » 23/10/2011, 16:56

Tzn. mam skuter 50 pojemności, jeżdżę na nim już dosyć długo (odblokowałem go sobie) i nie mam żadnych problemów. Jeśli chodzi o lekarza to byłem już u 3 różnych i każdy z nich mówił że nie ma problemu. Chwytu za bardzo nie ma, mam dwa palce ale bez ścięgien i nie zginam nimi, ale jeżdżąc skuterem jestem pewien że będzie tak samo jak na większym moto, a jak pisałem wcześniej to miałem okazję już jeździć na sporcie tylko że po jakimś czasie zmiana biegów robi się niewygodna.
freli321
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20/10/2011, 18:50
Lokalizacja: Lubsko


Postprzez Voxx » 23/10/2011, 19:42

freli , jesli masz marzenia to daz do nich krok po kroku a osiagniesz cel , a nie sluchaj glupich ograniczonych ludzi , oni cie nie rozumieja bo maja dwie sprawne rece
gsxr 1100
10 sezon 32l
2 gleby
Voxx
Świeżak
 
Posty: 237
Dołączył(a): 3/1/2010, 13:43
Lokalizacja: Beskid Zywiecki

Postprzez Slusar91 » 23/10/2011, 21:47

Kolego freli widzę że mieszkasz niedaleko mnie, jeżeli czujesz że dasz radę, to napewno dasz, gdyby bylo to kompletnie niemożliwe - nie myślałbyś o tym. Mam nadzieje ze kiedys bede mial okazje spotkac Cie na szlaku. Pozdro
Slusar91
Świeżak
 
Posty: 136
Dołączył(a): 14/8/2011, 16:59
Lokalizacja: Żagań/Lubuskie

Postprzez tomek_gda » 24/10/2011, 18:12

Voxx napisał(a):freli , jesli masz marzenia to daz do nich krok po kroku a osiagniesz cel , a nie sluchaj glupich ograniczonych ludzi , oni cie nie rozumieja bo maja dwie sprawne rece

Dobrze że ty go rozumiesz mając dwie sprawne ręce.
Avatar użytkownika
tomek_gda
Świeżak
 
Posty: 361
Dołączył(a): 20/9/2010, 18:25
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê