Zobacz wÄ…tek - Prawko Kat.A pytania
Advertisement
NAS Analytics TAG

Prawko Kat.A pytania

Przepisy, prawo
_________

Prawko Kat.A pytania

Postprzez xj-tka » 14/10/2011, 10:16

witam ma parę pytań dotyczących prawka może niektóre błahe ale lepiej zapytać

1.Czy na egzaminie mogę mieć kask na crossa? czytałem jedną historie że osoba zdająca egzamin przy wyjezdzie na miasto nie domkneła szybki i oblała że niby osa może wlecieć itd..??
2.Czy na Slalomie i ósemce trzeba włączać kierunki?na ósemce trzeba sie rozglądać prawo lewo a na slalomie tylko w stronę która sie skreca?
3.wiem że przed przystąpieniem do jazdy koniecznie trzeba sprawdzić naciąg łańcucha,mam egzaminatorowi powiedzieć jaka ma być granica luzy chyba 1,5-2,5cm i jak ten luz jbc zmierzyć? ?
4.jak wygląda slalom bo na filmikach widze że jest połączony z ósemką,najpierw robi sie 2x slalom potem wjezdzam od razu na ósemke czy musze sie zatrzymać?
5.Jeżeli zostanę wylosowany jako pierwszy mam prawo poczekać na rozgrzanie się silnika?
6.w cbf250 światła mijania zapalają się automatycznie?sygnał sygnał świetlny chodzi o mrugniecie długimi?
xj-tka
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 27/9/2011, 15:45


Postprzez CrazyLukas » 14/10/2011, 14:51

1 kask masz z Wordu
2 nie trzeba jezdzic na kierunkach/ rozgladanie tak jak napisałeś
3 dotykasz paluchem i mowisz łańcuch naciagnięty nasmarowany
4 wtłumaczy ci egzaminator co masz po koleji zrobić i jak
5 wsiadasz jedziesz
6 w ybr 250 zapalały sie automatycznie w cbf nie wiem a sygnał swietlny to mrugniecie długimi (drogowymi)
Suzuki GSX 400 FWS `87
Avatar użytkownika
CrazyLukas
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18/4/2011, 09:10
Lokalizacja: Białystok




Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê