Zobacz wątek - PRZECHOWALNIA MOTOCYKLI W-WA URSYNÓW

PRZECHOWALNIA MOTOCYKLI W-WA URSYNÓW

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Miczab, leff

PRZECHOWALNIA MOTOCYKLI W-WA URSYNÓW

Postprzez Motor Maniac » 11/10/2011, 17:34

WITAM,
Gdy sezon motocyklowy się kończy, coraz częściej zadajemy sobie pytanie, gdzie przezimować nasze sprzęty.
Większość z nas zaczyna się rozglądać za jakimś miejscem. Pytamy zatem znajomych, czy nie mają jakiegoś wolnego kąta, podejmując przy okazji pewne ryzyko utraty naszego skarbu, zamykając go w miejscach nie do końca do tego przystosowanych. Ja sam, też je podejmowałem, zostawiając w miejscach do których nie zawsze miałem dostęp.
W związku z tym od listopada zapraszam Was do przechowywania swoich motocykli, skuterów i rowerów w "Motor Maniac".

Miejsce:
-Dysponujemy bezpieczną, dobrze zlokalizowaną, powierzchnią na Ursynowie w pobliżu stacji metra Natolin.

Zabezpieczenie:
-Lokal chroniony, całodobowy monitoring.
-Na każdy przejmowany motocykl, spisujemy umowę przejmując tym samym materialną odpowiedzialność.

Przechowanie:
-Motocykle są przemieszczane w trakcie przechowania, wraz z dodatkową kontrolą ciśnienia ma zapobiec to odkształecniu się opon. Za dodatkową opłatą przechowamy Twój motocykl na stojakach
-Podczas przechowania możlwe jest wykonanie przeglądu, wymiany płynów, napędu i serwis.

Transport:
-Na życzenie klienta odbierzemy pojazd z dotychczasowego miejsca postoju, a we wskazanym terminie, dostarczymy pod wskazany adres.

Czas przechowania:
-Właściciel sam decyduje kiedy wstawia i odbiera swój pojazd

Komis:
-Jeśli chcesz sprzedać swój lub przechowywany u nas motocykl lub skuter, poinformuj nas o tym. Możliwe, że wśród naszych klientów jest potencjalny nabywca.

Zapraszam na stronę www.motormanaiac.pl
http://www.facebook.com/pages/Motor-Man ... 7450200456

pzdr
Michał
Motor Maniac
Świeżak

Powrót do Ogłoszenia drobne