Zobacz wÄ…tek - Co sÄ…dzicie o takim zestawie??
Advertisement
NAS Analytics TAG

Co sÄ…dzicie o takim zestawie??

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Postprzez tomek_gda » 23/11/2011, 14:36

Hmm. Do tej pory (pomimo że sam noszę) to buty firmy puma kojarzyły mi się z chłopakami w dresach z sąsiedztwa ale nie z butami motocyklowymi (przynajmniej nie z dobrymi). Prawde mówiąc podczas zakupu butów do moto nawet nie brałem ich pod uwagę. Testował ktoś to to? Nie żebym chciał kupić ale jestem ciekawy czy to w ogóle można nazwać butami na motocykl.
Avatar użytkownika
tomek_gda
Świeżak
 
Posty: 361
Dołączył(a): 20/9/2010, 18:25
Lokalizacja: Gdańsk


Postprzez bryk77 » 23/11/2011, 16:04

tomek_gda napisał(a):Kup dobrego żółwia (np. dainese wave) a garby sobie daruj w kombinezonach za takie pieniądze.



A propos garbów.. Mam takowy w RC-1 Alpiny i rewelacji nie ma. Jest to kawałek doszytej pianki, który ma wspomagać aerodynamikę (zawirowania powietrza za kaskiem). Tymczasem lepiej mi się latało w poprzedniej kurtce bez garba (ten sam motocykl, sportowa pozycja).

Za dobrego żółwia trzeba dać ok. 400 zł. Miałem taki za 120 zł, którego bazą była płyta (z pianki i materiału) nie przepuszczająca powietrza, a na niej (w centralnej części) coś a'la plastikowy kręgosłup. Pocicłem się przez niego jak cholera, chronił tylko niewielką część pleców i przylegał do nich tylko w wyprostowanej pozycji.
Teraz mam Knox'a. Różnica jest nieporównywalna na korzyść tego ostatniego.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin


Poprzednia strona


Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê