Zobacz wÄ…tek - xj 600 pronlem z obrotami
NAS Analytics TAG

xj 600 pronlem z obrotami

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

xj 600 pronlem z obrotami

Postprzez cygan kuba » 3/10/2011, 19:54

witam mam problem z yamaha xj 600 s z 92 r motor podobno stal 2 lata problem dotyczy mocy i obrotów a wiedz odpala bez problemu ale miedzy 3 do 8 tys wkreca sie tak jakby nie palil na jeden gar ale iskra jest wszedzie nowe swiece. gazniki czyszczone i synchronizowane do tego nie ma ducha dopiero po 8 tys cos przybywa mocy w poruwnaniu do xj 600 n to nie mam polotu co mmorze byc przyczyna morze nie dokladna synchronizacja? czy problemu szukac gdzies indziej ? synchronizacje i czyszczenie robil znajomy mechanik na zegarach. jak sie rozgrzeje to na wolnych obrotach hodzi w miare ok jesli gazu dodaje sie spokojnie to jako tako jedzie lecz w gwaltownym wcisnieciu dlawi sie do 8 tys
cygan kuba
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3/10/2011, 19:37
Lokalizacja: poznan


Postprzez hugo2003 » 3/10/2011, 20:05

Witam z autopsji wiem ze pomineliscie jeden wazny krok --->> ustawienie mieszanki paliwa-poietrza!!!! nic nie da czyczenie i tym bardziej synchr bez ustawienia mieszanki.... Poza tym warto zerknac w zawory!!!! a po 3 to skoro moto stal tyle czasu to bym nie wyciskal z nie go vmax-a i dal mu troche na "nowe" dotarcie...
Motorynka Pony

WSK 125 (1983r)

MZ ETZ 251

GSX 600F

ZX 9 R (moje oczko w głowie)
Avatar użytkownika
hugo2003
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 18/9/2006, 10:23
Lokalizacja: Poznań




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê