Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Ś.p. Tor Lublin - urodzony w 1978,...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Ś.p. Tor Lublin - urodzony w 1978,...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 28/9/2011, 11:58

Komentatorzy napisał(a):czy mozemy znalezc jakos adres domowy tego babsztyla? zamiast na torze, ktory sprzedala mozna sie umawiac pod jej domem. to by byla jakas forma sprawiedliwosci dziejowej...<br><hr>waw<br>
Dajcie kobiecie spokój. Masz jakieś niepodważalne dowody, że to jej wina czy sugerujesz się tylko tym co piszą inni?<br><hr>Moguncja
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/9/2011, 12:34

Komentatorzy napisał(a):czy mozemy znalezc jakos adres domowy tego babsztyla? zamiast na torze, ktory sprzedala mozna sie umawiac pod jej domem. to by byla jakas forma sprawiedliwosci dziejowej...<br><hr>waw<br>
Komentatorzy napisał(a):Dajcie kobiecie spokój. Masz jakieś niepodważalne dowody, że to jej wina czy sugerujesz się tylko tym co piszą inni?<br><hr>Moguncja<br>
Jej postawa sama mówi za siebie. Prawda jest taka że gdy pracowała tam akurat PRZYPADKIEM dano pozwolenie na budowę.<br><hr>Gelten
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 28/9/2011, 13:46

Komentatorzy napisał(a):czy mozemy znalezc jakos adres domowy tego babsztyla? zamiast na torze, ktory sprzedala mozna sie umawiac pod jej domem. to by byla jakas forma sprawiedliwosci dziejowej...<br><hr>waw<br>
Komentatorzy napisał(a):Dajcie kobiecie spokój. Masz jakieś niepodważalne dowody, że to jej wina czy sugerujesz się tylko tym co piszą inni?<br><hr>Moguncja<br>
Komentatorzy napisał(a):Jej postawa sama mówi za siebie. Prawda jest taka że gdy pracowała tam akurat PRZYPADKIEM dano pozwolenie na budowę.<br><hr>Gelten<br>
Dlatego chcesz zniżyć się do poziomu dresiarza i zrobić jej z tyłka jesień średniowiecza? Zupełnie bez sensu i do niczego nie prowadzi. Zamiast dobrych skutków, motocykliści będą jedynie postrzegani jako żądni krwi imbecyle. A nie lepiej znaleźć twarde dowody na nią i napuścić na nią FBI, CBŚ, Policję i CSI: Kryminalne Zagadki? Wtedy dopiero pani Ela będzie w ciemnej d... otchłani ;]<br><hr>racjonalny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/9/2011, 16:25

Komentatorzy napisał(a):czy mozemy znalezc jakos adres domowy tego babsztyla? zamiast na torze, ktory sprzedala mozna sie umawiac pod jej domem. to by byla jakas forma sprawiedliwosci dziejowej...<br><hr>waw<br>
Komentatorzy napisał(a):Dajcie kobiecie spokój. Masz jakieś niepodważalne dowody, że to jej wina czy sugerujesz się tylko tym co piszą inni?<br><hr>Moguncja<br>
nazywa się to wnioskowaniem przez analogię. zapytaj mieszkańców osiedla Rudnik, co myślą o podwójnych planach zagospodarowania przestrzennego przygotowanych przez tą osobę. i dlaczego deweloper dostawał inne plany a okoliczni mieszkańcy inne.
czy analogia się nie narzuca?<br><hr>noreq
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 28/9/2011, 20:02

Komentatorzy napisał(a):czy mozemy znalezc jakos adres domowy tego babsztyla? zamiast na torze, ktory sprzedala mozna sie umawiac pod jej domem. to by byla jakas forma sprawiedliwosci dziejowej...<br><hr>waw<br>
Komentatorzy napisał(a):Dajcie kobiecie spokój. Masz jakieś niepodważalne dowody, że to jej wina czy sugerujesz się tylko tym co piszą inni?<br><hr>Moguncja<br>
Komentatorzy napisał(a):Jej postawa sama mówi za siebie. Prawda jest taka że gdy pracowała tam akurat PRZYPADKIEM dano pozwolenie na budowę.<br><hr>Gelten<br>
Komentatorzy napisał(a):Dlatego chcesz zniżyć się do poziomu dresiarza i zrobić jej z tyłka jesień średniowiecza? Zupełnie bez sensu i do niczego nie prowadzi. Zamiast dobrych skutków, motocykliści będą jedynie postrzegani jako żądni krwi imbecyle. A nie lepiej znaleźć twarde dowody na nią i napuścić na nią FBI, CBŚ, Policję i CSI: Kryminalne Zagadki? Wtedy dopiero pani Ela będzie w ciemnej d... otchłani ;]<br><hr>racjonalny<br>
z tego co czytam to twarde dowody są - na decyzji o prawie zabudowy w pobliżu toru jest jej podpis. nie jest to jedyna sprzeczna z prawem decyzja pani mącik. problem w tym, że odpowiedzialność urzędników w Polsce jest dość iluzoryczna i mimo twardych dowodów nie można baby ukarać zgodnie z prawem.
jesli mielibysmy przestrzegac prawa, to decyzję o prawie zabudowy nalezałoby uchylić, osiedle rozebrać, a kosztami rozbiórki + odszkodowaniem obciążyć miasto. miasto zaś mogłoby dochodzić od babsztyla regresu na drodze cywilnej.
ponieważ zaś jest to niemozliwe, to lepiej pogonić wrednych motocyklistów, bo to i tak sa bandyci.<br><hr>waw
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/9/2011, 09:50

Ja jestem ciekaw czy Ci urzędnicy zdają sobie sprawę co będzie się działo na ulicy jak zlikwidują tor. Każdy chce się wyszaleć na motorze i na torze odbywało się to w sposób bezpieczny. Teraz zapaleńcy toru przeniosą się na ulice do centrum na światła itd. Niech tak 100 motocyklistów wyjedzie sobie w niedziele wieczorem na miasto zobaczymy jak wtedy ludzie zaczną narzekać że śmigają na jednym kole, hałas niemiłosierny itd<br><hr>mok
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/9/2011, 11:01

Komentatorzy napisał(a):Ja jestem ciekaw czy Ci urzędnicy zdają sobie sprawę co będzie się działo na ulicy jak zlikwidują tor. Każdy chce się wyszaleć na motorze i na torze odbywało się to w sposób bezpieczny. Teraz zapaleńcy toru przeniosą się na ulice do centrum na światła itd. Niech tak 100 motocyklistów wyjedzie sobie w niedziele wieczorem na miasto zobaczymy jak wtedy ludzie zaczną narzekać że śmigają na jednym kole, hałas niemiłosierny itd<br><hr>mok<br>
Bedzie jak sprawa hackerow z policją:
Urzednicy zamkneli tor w Lublinie -> Motocykliści zamykają zegary w Lublinie.<br><hr>zlosliwa menda
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 29/9/2011, 11:52

Jak dużo osób poniżej pisało - Burmistrz musi zrozumieć (bo to pewnie on decyduje o tym) oraz mieszkańcy pobliskiego osiedla, że jednak tor jest potrzebny...a jak Ich wszystkich przekonać? Ano przenieść tor na ulicę...mało to jest napie*dalatorów w Lublinie? Pewnie całkiem sporo, a presja Ich może być większa, niż mieszkańców ;-)<br><hr>arcadioo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/9/2011, 08:38

.... i małego współćzynnika bezrobocia?<br><hr>PAweł
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/9/2011, 12:10

Witam. Chciałem pominąć charakter sportowy toru i zająć się zwykłą amatorszczyzną. Kiedyś tor w Lublinie był ogólnodostępny. Każdy i o każdej porze mógł na niego wjechać, by chociażby uczyć się jeździć. Kiedy byłem młodym kierowcą, spędziłem na nim setki godzin a jak już spadł śnieg, czy ulewa, moja obecność była obowiązkowa. Oczywiście szalałem, jak to młody ale tym szaleństwem nauczyłem się jeździć. Teraz jako już tatuś wożę bezpiecznie moje dzieci i z nie jednej opresji na drodze wyszedłem obronną ręką, dzięki umiejętnościom. To jest fantastyczne miejsce do nauki. Jedno z niewielu w kraju. Proponuję aby znowu było dostępne dla wszystkich. Może być za opłatą. Za wjazd po np. 10 zł. Zapewniam, że chętnych będzie mnóstwo i znajdzie się kasa na modernizacje toru. Pozdrawiam<br><hr>tomnasa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/9/2011, 22:58

rzygi...<br><hr>ss
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/12/2014, 10:26

Komentatorzy napisał(a):czy mozemy znalezc jakos adres domowy tego babsztyla? zamiast na torze, ktory sprzedala mozna sie umawiac pod jej domem. to by byla jakas forma sprawiedliwosci dziejowej...<br><hr>waw<br>
Komentatorzy napisał(a):Dajcie kobiecie spokój. Masz jakieś niepodważalne dowody, że to jej wina czy sugerujesz się tylko tym co piszą inni?<br><hr>Moguncja<br>
Komentatorzy napisał(a):Jej postawa sama mówi za siebie. Prawda jest taka że gdy pracowała tam akurat PRZYPADKIEM dano pozwolenie na budowę.<br><hr>Gelten<br>
Komentatorzy napisał(a):Dlatego chcesz zniżyć się do poziomu dresiarza i zrobić jej z tyłka jesień średniowiecza? Zupełnie bez sensu i do niczego nie prowadzi. Zamiast dobrych skutków, motocykliści będą jedynie postrzegani jako żądni krwi imbecyle. A nie lepiej znaleźć twarde dowody na nią i napuścić na nią FBI, CBŚ, Policję i CSI: Kryminalne Zagadki? Wtedy dopiero pani Ela będzie w ciemnej d... otchłani ;]<br><hr>racjonalny<br>
Z tego co zrozumiałem on nie ma zamiaru robić jej z dupki jesieni średniowiecza, a po prostu hałasować pod jej domem, to raz. Dwa, CBŚ i Policja na swoich kolesi? W postkomunistycznym państwie?! Zapomnij, rączka rączkę myje, co chcą rządzacy, wybrani "demokratycznie" to sobie robią a ciemnogród to będzie łykać jak młode pelikany.<br><hr>adam
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 11/12/2014, 10:41

Komentatorzy napisał(a):Witam. Chciałem pominąć charakter sportowy toru i zająć się zwykłą amatorszczyzną. Kiedyś tor w Lublinie był ogólnodostępny. Każdy i o każdej porze mógł na niego wjechać, by chociażby uczyć się jeździć. Kiedy byłem młodym kierowcą, spędziłem na nim setki godzin a jak już spadł śnieg, czy ulewa, moja obecność była obowiązkowa. Oczywiście szalałem, jak to młody ale tym szaleństwem nauczyłem się jeździć. Teraz jako już tatuś wożę bezpiecznie moje dzieci i z nie jednej opresji na drodze wyszedłem obronną ręką, dzięki umiejętnościom. To jest fantastyczne miejsce do nauki. Jedno z niewielu w kraju. Proponuję aby znowu było dostępne dla wszystkich. Może być za opłatą. Za wjazd po np. 10 zł. Zapewniam, że chętnych będzie mnóstwo i znajdzie się kasa na modernizacje toru. Pozdrawiam<br><hr>tomnasa<br>
Dokładnie to samo chciałem napisać. W latach 90-ych tor był otwarty cała dobę. Również moja dzisiejsza bezpieczna jazda jest wynikiem wyrobienia nawyków podczas szaleństw na tym torze. A gdzie będą się uczyły moje dzieci? Żal...<br><hr>Andrzej
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/12/2014, 07:05

Nie ważne jak nazywa się Prezydent Lublina i tak rządzą deweloperzy do dziś tak się dzieje ale ale może warto protestować i przymusić dewelopera do zbudowania kurtyn pochłaniających hałas lub zabudować obiekt dachem ;) choć widząc to co robi nasz obecny prezydent pewnie już ma zaklepane tam miejsce jakiś hipermarket. Nie ma co się poddawać wszystko da się zrobić w KUPIE SIŁA a nas jest więcej niż rowerzystów skoro można dla nich wybudować w całym mieście tor to dla nas też muszą się pieniążki w mieście znaleźć !!!<br><hr>Kiko
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na gr